Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én unom ezt?

Csak én unom ezt?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy nem lehet névtelenül beszélgetni itt egymással, csak úgy barátkozás szempontjából ,mert mindenki rögtön vagy facebook profilt kér, vagy képet, vagy találkozni akar, vagy valami hülye perverz. Miért nem lehet csak egyszerűen ismeretlenül beszélgetni?

2013. okt. 13. 21:52
1 2 3
 11/23 vakondka ***** válasza:
100%

De, a fiúk is tudnak simán beszélgetni...csak sajnos nem mindegyik.

Egyébként meg ez nem beszélgetős fórum, hanem kérdezz-felelek fórum, szóval itt nincs helye a beszélgetésnek, erre ott vannak a Facebook, Skype, stb.

2013. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ideje levonnod ám a következtetéseidet is: akik ezt csinálják, azokkal nem is kell beszélgetni, halál unintelligensek, buták, csak a pofira (puncusra) mennek. Unhatod, de ilyenek mindig lesznek, te meg ne állj le velük.


Aki meg ilyen kisarkított dolgokkal jön, hogy teljesen felesleges x hétig beszélgetni valakivel... annak meg mondom, szerintem senki nem erről beszél, de nem kell rögtön ezzel indítani. Szerintem ha valaki tényleg szimpatikus lesz a másiknak, akkor majd úgyis megismerik egymást, addig meg ne ez legyen a lényeg... Másrészről lehet a kérdező tényleg csak anonim módon akar egyet csevegni, aztán nem fűzni szorosabbra a szálakat. Én utálom ezt a tolakodást már az elején.

2013. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát, de tényleg. Akinek van kedve csak úgy beszélgetni az írhat. Mindig megbeszélem az illetővel, hogy csak akkor van facebookcsere, ha szimpik vagyunk egymásnak :)
2013. okt. 13. 22:00
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hetekig elbeszélgettem itt úgy, hogy semmi személyeset nem tudtunk a másikról.

Fiúkkal ugyan nem szoktam itt beszélgetni, nem tudom ők milyenek, de a lányok őszintébbek arctalanul, és az nekem többet ér.

2013. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Lehet anonim beszélgetni (máshogy nem is tenném), csak nem szoktam válaszolni az ilyen "beszélgetni valaki?" kérdésekre. :) Meg mert jobb szeretem a kérdésre a válaszokat nyilvánosan írni - hisz ez az oldal célja szerintem, hogy aki keres valamire választ, megkapja. Privát beszélgetésre ott az IRC/ICQ/Skype/Facebook/stb egyéb chatre alkalmas eszköz, ha engem kérdezel.


22/F

2013. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én úgy állok hozzá ehhez, hogy ha jól tudunk beszélgetni, akkor még aznap fel kell venni a kapcsolatot fb-n, mert ha nem akkor rejteget valamit a másik (privátokon keresztül könnyű azt is megjátszani, hogy valaki nő, miközben 58 éves férfi lakatos..)
2013. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest tőlem már két lány is képet kért úgy, hogy én rohadtul nem járni akartam velük, hanem csak beszélgetni. Borzasztóan idegesít... ráadásul az egyik csuklóból le is koptatott és rákérdeztem, hogy akar-e attól függetlenül még beszélgetni és azt mondta, hogy nem.


Úgyhogy, nem csak te unod ezt.

2013. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mellesleg 15 év alatti vagyok, még mielőtt minden priviző megkérdezi, és csak közlöm mindenkivel
2013. okt. 13. 22:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert ez nem az a oldal, ahol ismeretlen emberek vannak.
2013. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet, én pl. még eddig egyiket se kértem.
2013. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!