Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magány, barátnő hiány?

Magány, barátnő hiány?

Figyelt kérdés

Én nekem mikor lesz már barátnőm??? 19 éves vagyok szűz. Csendes típus vagyok visszahúzódóbb. Barna szem, barna felzselézet(nem páva ecsetfej) 186cm magas, jelenleg kondizok is hogy erősebb legyek meg valami izom formát összehozzak :/


Sose mernék kezdeményezni, voltak akik csúfoltak is régebben, nem is csókolóztam még


2013. okt. 13. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

azért nincs barátnőd, mert nem fogadod el magad. csendes vagy és kész. ez van. ez ellen csak minimálisan tudsz tenni.

én neten ismertem meg a párom, hasonló okok miatt (szégyenlősség, visszahúzódás stb.) és már egy éve együtt vagyunk. járj el többet a haverokkal, hátha majd az ő társaságukban nyitottabb leszel. ne rögtön a legmenőbb csajhoz menj oda, hanem ahhoz, akiről messze látod, h nem a legharsányabb, bunkóbb személy, aki még alább tenné az "egódat". nyugi, egyik lány sem harap, és egyébként sem vagy lekésve még semmiről, hiába érzed így!! 18L

2013. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi neked a válasz nem nagyon van itt haverom nincs is hova menni nem alkoholizálok
2013. okt. 15. 19:29
 13/18 anonim válasza:
Kérdező honnan írsz?
2013. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Somogy megye
2013. okt. 15. 21:41
 15/18 anonim ***** válasza:

" Mindenképpen valami sikerélményre van szükséged,"


na ez, meg amit 18\l mondott is jó. Olyan vagy amilyen, nem kell feltétlen a középpontban lenni, ha nem vagy olyan.


a csúfolás az meg más, mindenképp kellemetlen akármennyire volt durva,, de majd megtalálod az utad, a lényeg hogy,, igazából amit már írtak.


És legalább nem valami hülye kérdést írtál ki amiben feleslegesen hablatyol x össze hülyeségeket, igazából full fölöslegesen, mert a kérdés lényege kb ez amit leírtál, csak ***** okosnak akar látszani, vagy szimplán hülye

2013. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
KérdezŐ: énugyanolyan vagyok mint te. Visszahuzodó típus vagyok, csendes, nem vagyok az a bulizós fajta nem dohányzok nem iszok. Zárkozott típus is vagyok. És nekem sem volt még barátnőm, se semmi.:D Pedig már novemberben 20 leszek. Most szeptemberben beíratkoztam egy okj képzésre ilyen pénzügyi-re persez a szakma nem érdekel, viszont csak azért nem jelentkeztem oda mert egyrészt nem tudom még eldönteni hogy mit tanuljak:D és még azért mert ott sok lány van és talán lehet ott ismerkedni. Ezt gondoltam. De sajnos ott se jön össze sem semmi egy lánnyal sem tudtam még ott se nagyon beszélgetni.:( Van ott néhány "nagyképű" fiú is az osztályban akik "piszkálják" a lányokat, viccelődnek velük és a lányok ezekre a fiúkra buknak akik "bunkók" nagyszájuak stb... sajnos ez van én így látom. 20/f
2013. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hát ez az 16-os mi a f_sz van? A legtöbb lánynak csak azok a fiúk jönnek be akik mindíg megalázzák őket semmibe veszik meg hasonlók. Nem értem hol vannak a normális lányok?
2013. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak en vagyok igy :( aki meg irta h ugxanigy van 20 eves van benne igazsag!
2013. okt. 15. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!