Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Focizás közbe az egy fiú...

Focizás közbe az egy fiú véletlen a bokámba rúgott, és nem tudok ráállni, ma hozott nekem süti meg pénteken hazakísért a suliból. Szerintetek ez jelent valamit vagy csak bűntudata van? 13/L

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt véletlen a bokán rúgás. Ha kiderítette, hogy hol laksz, meg hazakísért, akkor megeshet, hogy kedvel, talán többet is érez, de erre ne vegyél mérget. Majd meglátod, hogy a későbbiekben hogyan alakul a dolog, de fontos, hogy ha neked tetszik a srác, akkor pozitívan jelezz vissza neki, mert ha közeledni akar, akkor ebből tudni fogja, hogy van esélye nálad.
2013. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 köszi
2013. okt. 13. 20:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 szerintem egy 8:1-et a lányok is simán össze tudtak volna hozni ;)

amúgy meg lányként nem tudom kinézni egy fiúból, hogy bűntudatból sütit visz. a hazakísérős dolog még oké. de a fiúk megmondták a tutit, szóval gondolom akkor jobban teszed ha nekik hiszel. én meg ha megkívánnék egy kis sütit, beállok majd focizni :)

2013. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 My Conserve ***** válasza:

Ez a kérdés visszaadta a hitemet az emberekben :)


Amúgy anyuci befolyását én sem zárnám ki, de ha a srác maga sütötte a sütit, akkor nem valószínű.

2013. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és nekem azt mondta,hogy ő sütötte
2013. okt. 13. 21:39
 16/17 anonim ***** válasza:

mhmm, igaza van akárki lánynak, sütit én se csinálnák csak úgy. Ami azt illeti, most is akarok sütit csinálni, rögtön kérdezték csaj?? és nem, de igen, arról szól hogy akiknek csinálom azokat szeretem, számítanak, stb.


csak úgy büntudatból nem csinálna, amitől még nem lesz szerelmes, de valamennyire biztos érdekled.

2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem sajnálja hogy balesetet okozott neked, így akar kárpótolni a sérelemért. Rendes dolog.
2013. okt. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!