Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám felhívni a figyelmét a kiszemeltnek facebookon, hogyan tudom izgalmassá tenni magamat számára? Vagy hogyan érhetem el hogy irigykedjen rám, és bánja hogy nem kellettem neki és átvert? nem egóból csinálom hanem elkeseredettségből.
2013. okt. 13. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél fel 1 fekete szövet nadrágot 1 fehér inget, növessz cigány bajuszt, fogj meg egy kannát és menj ki a Róbert Kátoly körútra szájbőgőzni!
2013. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, akkor ha nem ilyen nevetséges dolgokra pazarolnád az időd, hanem inkább a saját életedre koncentrálnál? Több értelme lenne...
2013. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ráragasztasz egy Figyelem feliratú cetlit a mobilodra majd telózól egyet
2013. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Huhogj a 49-es villamos tetején Bangó Margittal.
2013. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: SÍROK XDDDDDDDDDD
2013. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na megnézném hogy ti mit tennétek az én helyzetemben, semmi esélyem, tiszta gyász vagyok és még ti se tudtok adni valami használható tippet.... na köszi..
2013. okt. 13. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
hülye kérdés, hülye válaszok. Ok-okozat.
2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldj neki meztelen képeket.
2013. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!