Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felhívni picikét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patti111 kérdése:

Hogy tudnám felhívni picikét a figyelmét a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerem a fiút, de csak pár hónapja kerültünk olyan viszonyba hogy találkoztunk is, viszont nekem már oly annyira tetszik, hogy már össze is jönnék vele, ha feltenné nekem a kérdést. Barátaim beszélgettek vele rólam, és mondták hogy tetszem neki viszont eddig ezt nálam nem mutatta ki. Talán 1x bókolt nekem, de őszintén megvallva még az se volt olyan. Nem szereti hogy, ha egy lány perverz nem erotikus dolgokkal szeretném felkelteni a figyelmét mert akkor még jobban távolodna tőlem. Valami kisebb féle utalásokon gondolkoztam de nagyon nem jutottam semmire. Nagyon megköszönném ha tudna valaki ÉRTELMES választ adni :)

(a megfogalmazásért meg bocsánat, picit siettem >.< minél hamarabb tudni szeretnék egy jobb féle tippet. De remélem azért megfogalmazástól függetlenül a többség tudni fogja hogy mit szeretnék xd)



2013. júl. 8. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Te aztan furcsan es cukin irsz;) na peldaul en igy szoktam bokolgatni a lanyoknak...mivel en fiu vagyok nem tudom hogy ez az egesz hogy megy a lanyoknal szoval nem tudok segiteni, meg inkabb azt szeretem ha jobban latszik a lenyeg:D ne vegyetek sertesnek! A belsot is szeretem;) en a te helyedbe megfognam a kezet es megneznem mit reagal...hagyja e? Tesz valami mast? (Csokra gondolok) vagy tiltakozik ( ez a legritkabb eset) szerintem a baratod egy picit felenk es arra var hogy a lany kezdemenyezzen...bevallom enis egy pivit felos vagyok, de ossze tudom szedni magam ha olyan a lany:D de amit mondtam hogy provalgasd ki mikre mit reagal:) ha akarsz irj uzit es meg segitek! Bocs hogy hosszu voltam..
2013. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltál hosszú viszont ez a tipp tetszik, csak az a baj hogy én is nagyon félős vagyok :P próbálkoztam már szóba picit célozgatni de nem nagyon jött össze xdd ezt majd kipróbálom hátha be fog jönni :3
2013. júl. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!