Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is "őrült" tekinte...

Szerintetek is "őrült" tekintete van annak akinek különböző színűek a szemei?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta az egyik szemem kék a másik zöld és már akkor is elég sokat szenvedtem miatta mert állandóan volt egy barom aki csúfolt. Nemrég összeszedtem a bátorságom és elkezdtem ismerkedni de megkaptam hogy az ilyen szem olyan mintha elmebeteg lennék. Szerintetek lehetne ezzel kezdni valamit?
2013. okt. 13. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon jó dolog, én még örülnék is ha ilyen szemeim lehetnének. Akinek nem tetszik, azt xard le és ne csinálj vele semmit, így jó ahogy van. :)
2013. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tizesnek üzenem hogy nem vagyok semmilyen Uborka a Narutoból :D Köszönöm a válaszokat kezdek megnyugodni hogy nem vagyok droid :)
2013. okt. 13. 10:27
 13/16 Pain for Pleasure ***** válasza:

Fú de utálom, ha valaki olyan miatt csúfolja a másikat, amiről nem tehet.

Inkább különlegesnek gondolnám, főleg, hogy a kék, zöld szemű férfiak a gyengéim. :)

2013. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

barna kék szem kombómal nemneveztek még őrültnek van pár ember(mindenki aki) mikor meglátja először akkor mondja hogy furcsa van aki már majdnem megvert hogy vegyem már le a kontaklencsét(vannak ilyen szines kontaklencsék állitólag)


meg van akinek bejön

2013. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nőből vagy én tuti imádnám. :D
2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Úúú mutatsz róla képet? :D

Én imádom a felemás szemszínt. Annyira lenyűgöző. Erre én a helyedben büszke lennék. Persze nem könnyű a csúfolódókkal (hülye barmok), de ez egyáltalán nem kivetni való.

Persze ettől függetlenül még lehet őrült tekinteted, de az nem a szemszínen múlik :P

2013. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!