Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is "őrült" tekinte...

Szerintetek is "őrült" tekintete van annak akinek különböző színűek a szemei?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta az egyik szemem kék a másik zöld és már akkor is elég sokat szenvedtem miatta mert állandóan volt egy barom aki csúfolt. Nemrég összeszedtem a bátorságom és elkezdtem ismerkedni de megkaptam hogy az ilyen szem olyan mintha elmebeteg lennék. Szerintetek lehetne ezzel kezdni valamit?
2013. okt. 13. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Sose érdekeljen, hogy ki mit pampog. Eredeti vagy és kész, akinek nem tetszik az mehet....
2013. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A múltkor vezettem és mögöttem álló kocsiban egy kan dzsipó úgy nézett mintha meg akart volna ölni.Az volt az őrült tekintet.

Egyébként kontakt lencse,bár engem nem zavarna ha egy lánynak ilyen lenne a szeme.

2013. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
úú emiatt sose érezd magad rosszul, én bármit megadnék azért hogy ilyen legyen! :D érezd magad különlegesnek, és az jó :) irigyellek >.>
2013. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ez megszűnne akkor másért cikiznének. Szóval.. inkább fogad el, hogy gyökér a világ.
2013. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

# 2

:D:D:D:D:D:D:D

2013. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tyrion Lannisternek is felemás szemei vannak, és ő az egyik legjobb fej karakter a trónok harcában. Szerintem akinek esze van, nem ez alapján ítél meg. De nekem konkrétan azt mondták, hogy drogos köcsög fejem van, pedig még sosem drogoztam és nem is szeretnék.
2013. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem meg azt szokták mondani, hogy ilyen nyomorult, csúnya, b-zi, ázott madár, kutyafejem van!!!

:S

2013. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem különleges a felemás szem. két ismerősömnek is olyan, egyik ráadásul kék-barna kombóval, nekem nagyon tetszik. ez az egyik. a másik meg, hogy a szemszín nem egy olyan dolog, amiről az ember tehet (mint sok esetben a súlyprobléma), tehát ha valaki emiatt cikiz, az vagy irigy, vagy nem elég értelmes ahhoz, hogy törődj a véleményével.

szóval relax, fogadd el magad, legyen kicsit több önbizalmad! :)

2013. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak heterokrómiás! Nem nagy különlegesség... :)
2013. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Te vagy Uchiha Obito a Narutoból?


Neki az egyik szeme piros a Sharingan miatt a másik meg lila a Rinnegan miatt.

2013. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!