Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék? (hosszú)

Mit tehetnék? (hosszú)

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a kilencedik osztályt, kb. 3 hete és úgy mentem oda, hogy csak a tanulásra fogok koncentrálni. De van egy lány az osztályban, aki el tudta csavarni a fejem és mire észbekeptam már itt írtam a kérdést. Eddig még nem is nagyon beszélgettem vele, mert nem akartam de most ugy érzem muszáj. Azt se tudom, hogy szólitsam meg, az a csendes típus vagyok és a külsőm is itt-ott előnytelen. Egyébként ő sem a legmenőbb a csajok közül, de nekem ő tetszik, órákon néha össze is akad a tekintetünk, de én szünetben félek odamenni hozzá. Arra gondoltam, hogy meg kéne próbáljak beszélgetni vele és utána nem egyből kiönteni neki a szívem, hanem mondjuk azzal a céllal, hogy jobban megismerhessem elhívhatnám moziba. Szerintetek ez jó stratégia lenne? (Bocsánat, a kisregényért.)

2013. okt. 13. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A moziban pont, hogy beszélgetni, megismerni egymást nem tudjátok. Akkor már sétálni hívd el. De persze ebből egyértelmű lesz neki, hogy többet akarsz.


Amúgy meg nem értem, hogy miért írják egyesek egy ilyen szövegre, hogy hosszú. Nem láttatok ti még igazán hosszút.

2013. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj és hívd el valahova. Ne húzd sokáig,mert beelőznek vagy azt fogja hinni,hogy töketlen vagy. De elsőre akár az is elég ha szóba elegyedsz vele szünetekben.
2013. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk. Nálam ez a szabály, mivel én anno az egyik osztálytársammal jártam és miután vége lett szóba sem állt velem. Elég rossz volt, hogy így viselkedett, hiába váltunk el jó szájízzel. Viszont remélem neked nem így fog elsülni a dolog. Hajrá!!
2013. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom a válszokat, remélem, hogy lesz ebből valami és megpróbálok gyorsan cselekedni. (Ennél a szövegnél láttam már hosszabbat, de van olyan ember, aki vasánap déletőtt ennyit sem akar olvasni.)
2013. okt. 13. 14:04
 5/6 anonim válasza:

Én is ebbem a cipőben jártam (tavaly, mikor 7.-es voltam). De egyszer kivettemA Piros Tollat a toltartójából, és ez lett a Piros Toll nevű játék (mondjuk, én pont melete ülök).

A szabályok: 1. Csak órán, tanár jelenléte mellett ér megszerezni a Piros Tollat

2. Akor nyersz, ha észrevétlenül szerzed meg és az erőszak csak kis mértékben megengedett


Lehet, hogy ez betegesnek hangzik de jó játék!

Szóval, szerintem valamilyen közös dologgal egész jól megismernétek egymást (még talán így akaratotokon kívül is)

Pozitív, ha aranyos is vagy!

Remélem segítettem és sok szerencsét! :)

2013. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
elhivod valahova akkor alapbol leesik neki hogy randi meg stb akarsz tolle inkabb legyen az hgy megkered hgy segitsen a haziba vagy ha o nem tudja ajald fel neki hgy segitesz neki asztan lasn osszemelegedtek ti lasan
2013. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!