Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet finoman "lekoptatni...

Hogy lehet finoman "lekoptatni" valakit, akivel eredetileg te akartál megismerkedni, de rájöttél, hogy mégsem túl szimpatikus?

Figyelt kérdés

És már túlvagytok pár találkozáson is, amik szintén nem voltak a legjobbak.

17/L



2013. okt. 12. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg őszintén.

Velem soha nem tették meg a lányok.Mindig kifogás,kertelés,mellébeszélés.Ami rosszul eset.

Miért nem lehet kinyögni ezt:Bocsi de nem vagy az esetem!

2013. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég ha őszinte vagy. Hidd el, sokkal jobb az, mint a finomkodás és a mellébeszélés. Nem tetszhet mindenki mindenkinek, ezt úgyis meg kell értenie.
2013. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem vagy annyira szimpatikus mint amennyire az az első benyomásnál látszott, ezért nem kéne többet találkozgatnunk.

Jobb, mint ha valami kamu szöveget beadnál neki.

2013. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyenes út a legjobb. Hidd el, a kamu szöveg is ugyanúgy tud fájni. Oké, hogy sokszor a kímélni akarás szándéka áll mögötte, de nekünk is rosszul esik az, ha a másik fél tőlünk elvárja az őszinteséget, de ő nem az velünk. Ráadásul a "mellébeszélésnek" van egy olyan felhangja is, mintha az illető hülyének akarna minket nézni, és mindenfélét kitalál, holott tudjuk, hogy nem jövünk be neki.
2013. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D találkozzunk élőben gyakorlatilag csak ezért vagy inkább üzenetben?
2013. okt. 12. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább élőben. Szerintem ennyit nyugodtan szánhatsz rá, ha már te kerested az ő társaságát.
2013. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ameoland ***** válasza:

senkinek nem esik jól, ha húzzák az agyát. mondjuk nem ugyanabban a városban laktok és hajlandó lenne elmenni hozzád,hogy találkozhasson veled akkor szerinted hogy esne neki, ha a másik mosollyal az arcán azt mondja x órányi utazás után már az elején,hogy " szóval..bocsi de nem. csak ennyit akartam, szia!"

engem is próbál lóvá tenni egy csaj, ugyanez a történet. de mindamellett, hogy én nekem is voltak már rossz tapasztalataim és élőben nem találkoztunk, ráadásul elég szegényes benyomást tett rám, egy esélyt adtam volna a dolognak, mert azt mindenki megérdemel.

és most ott vagyunk,hogy csönd,.. hátha elfelejtjük egymást.

2013. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!