Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régebben tényleg több kedves,...

Régebben tényleg több kedves, aranyos, szeretnivaló, alacsony lány volt, vagy csak én szemem nyílt ki végre és látom, hogy mennyi aljas lány van?

Figyelt kérdés
Például pár éve még egy tök aranyos, pici lány mosolygott rám meg folyton nézett a suliban a folyosón is meg az utcán is, ha meglátott suliba menet most meg annyria fapofák a lányok, utoljára talán két év nézett rám egy lány és a barátnőjének olyat súgott, hogy aranyos srác vagyok, de ezeket leszámítva nekem kell teperni és azt látom, hogy a lányok, akik nem adtak jeleket eléggé bunkók lekoptatóak velem vagy egyszerűen én érzem, hogy nem ők az igaziak a számomra, mintha egy lány sem lenne olyan, akit keresek, mintha tűt keresnék a szénakazalban, olyan érzésem van. Tudjátok nekem nagyon fontos a belső, nem kell szentnek lenni (én sem vagyokz), de ne is egy érzéketlen, buta cicababa legyen már a párom, akivel max dugni tudunk és kész.

#keresés #tű #szénakazalban
2013. okt. 11. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már átlátsz a szitán :)
2013. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tarnolf ***** válasza:

Osztom a nézeteidet, nekem is nagyon fontos a belső és ez a kérdés bennem is felötlött már.


Na szóval rájöttem, hogy kevesebb is a kedves, aranyos, szeretnivaló lány és még észre is vetted (meg én is), hogy mennyi mocsok ember van. :)

2013. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetnek róla. Egyszerűen a média, a köznevelés hiánya, a szülői példamutatás hiánya ezt eredményezte a lányokkal (fiúkkal is). Nem tudatosan ostobák, egyszerűen le vannak butítva agyilag. Erre a fogyasztás orientált rétegre épít a világ vezető hatalmai. A hétköznapok arcai a legjobb indikátorok erre.
2013. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tarnolf ***** válasza:
Sajnos erre nevelik a generációnkat, hogy legyünk bunkók meg használjunk ki mindent és mindenkit (persze régen is megvolt ez csak nem ekkora mértékben).
2013. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom mostanában. Nem hiszem, hogy átlátsz a szitán hanem egyre ilyenek.
2013. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában azt sulykolják egymásba, azt beszélik bele a másik fejébe, hogy az ő korabéli srácok buták éretlenek semmilyenek.

És a 20 évvel idősebb tanár az jó, vagy 20 évvel idősebb pasik. akik igazából többnyire le se szar---ják őket. Dehát ez van.


Azért akadnak kivételek. Csak ritka.

2013. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban... A normális fiatal szingli nő olyan manapság, mint a fehér holló.
2013. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dolog tök egyszerű: mivel minden lányra jut átlag 30-40 pasi, ettől nagyon megnőtt az arcuk, és elszaladt velük a nyihaha, azt hiszik hogy a világ körülöttük forog (és sajnos ez így is van). Épp ezért simán megtehetik hogy natív rosszindulatból, ganéjságból azt küldjenek el a halál fszára akit akarnak.

Ezért kell leszarni nagy ívben őket és messzire kerülni. Ne add meg nekik azt az örömöt, hogy lekoptassanak, röhögd telibe már messziről őket.

2013. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!