Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-17 éves Lányok! Szerintetek...

16-17 éves Lányok! Szerintetek miért jobb ha egy fiú, nagyfiúskodik? Miéert jobb? nyugodtan bevallhatjátok, hoggy nem a szótlan gyerekhez fogtok odamenni beszélni, hanem a beszédes kissé szemtelen fiúhoz.

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, cigizem, és hát néha eljátszom a nagyfiút de egy komoly kapcsolattól félek..

2013. okt. 11. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

nem megyek oda, jöjjön Ő, ha szeretne valamit

viszont az, hogy csendes, nem zárja ki, hogy megszólítson, és beszélgessünk egyet

az meg kizáró ok, ha valaki cigizik...


bevallom, hogy ilyesmi az értékrendem :)

2013. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: attól nem leszel ám "nagyfiú" ha cigizel.
2013. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel akarsz hódítani hogy cigizel? Ez minden amit fel tudsz mutatni egy nőnek? :D
2013. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#6 xd ez jò:D am meg tènyleg nem attol leszel nagymenő hogy cigizel sok csaj utàlja a cigifüst illatàt...
2013. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Istenkém, de büdös lehetsz!
2013. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohh istenem... a világ sosem fogy ki a degenerált emberekből..

Attól, hogy cigizel még nem leszel nagy. Hidd el. Nem attól lesz valaki nagy, hogy leissza magát, hogy füvezik, vagy hogy dohányzik, esetleg mennyire szemtelen a másikkal szemben. Hanem, a gondolkodás és viselkedés mutatja meg, hogy ki mennyire érett. Látom te nem ide tartozol. Egyébként szerintem nem túl vonzó egy füstölgő emberrel kapcsolatot kialakítani, személy szerint biztos nem kezdenék komoly kapcsolatot azzal, aki dohányzik, felesleges egy dolog. 16/L

Gondold át...

2013. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!