Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha tetsi...

Mit csináljak, ha tetsi adottságaim miatt (amin sajnos változtati sem lehet) nem érzem magam férfinek és a nők is úgy kezelnek, mint egy kisfiút? (bár úgy is nézek ki)

Figyelt kérdés
Mármint tényleg kisfiúank nézek ki, nagyon alacsony vagyok és nem is valami nagy darab benga állat típus, arcom is ináb kisiúsk, mint vén emberes vagy hogy is fejezzem ki, h érthető legyen. Ráadásul eddig csak tiniknek jöttem be, egy 18 év feleti lány sem vonzódott még hozzám. Eddig csak 13-15 éves lányok mondták, h tetszem nekik, cuki vagyok, helyes stb. De én a korkülönbség miatt nem merek hozzájuk sem közeledni, viszont a korombeli lányok meg kisfiúnak tartanak a külső miatt, úgy érzem nem kellek nekik, mind valai férfiállatra vágyik, ami én nem lehetek testi adotságaim miatt nem tudnak hozzám vonzódni csak a kislányok.
2013. okt. 10. 22:40
 1/7 BlackSword ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdjél el sportolni, és hagyd abba a rinyálást!!!
2013. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utánam "bomlanak" a nők, nagyon jóképű vagyok , már ki is gyúrtam magam de még mindig brutális önbizalomhiányom van mert pár éve kezdtem csak el nőni addig mindenhol én voltam a legkisebb. Tudom mit érzel . Nemtudom ezen hogy lehet túllépni... Talán sehogy. Már teljesen normális magasságú vagyok, noha 190 alatti azért de még mindig fáj ha meghallom ,hogy "törpe" automatikusan magamra gondolok.
2013. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved tarthatunk terápiát :D Ezt úgysem tudtam még senkivel megbeszélni.
2013. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akor a személyiségeden változtass
2013. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen rinyagépek miért nem írnak soha a belsőjükről?
2013. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Küldesz képet?
2013. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. menj sportolni, olyan nincs, hogy nem tudsz változtatni - egyébként az alacsony kigyúrt srácok szerintem rém idiótán néznek ki

2. a sport - bármilyen - erősíti a személyiségedet, önbizalmat ad > elfogadod magad, ami látszódni fog rajtad > a lányok szemében jó pont

3. de amíg rinyálsz, addig tényleg semmi esélyed sincs, és igazuk van a csajoknak, mert egy hisztigéppel én sem jönnék össze.


4. a barátom 165 centi (én 170) 64-65 kiló, mégis imádom minden porcikáját, mert elfogada, hogy ő ilyen, tudja, mit akar (jó, néha neki is kell bátorítás), biztonságban érzem magam mellette, okos, és nem picsog feleslegesen

2013. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!