Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak ti, hogy viselkedtek...

Férfiak ti, hogy viselkedtek azzal a lánnyal aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Mit figyeljek egy pasin ? Mik azok a jelek?

2013. okt. 10. 19:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége hogy amúgy sem fog komolyan venni. Úgyhogy no para.

14-es voltam.

2013. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
És miért ne venne komolyan?
2013. okt. 10. 20:30
 23/28 anonim ***** válasza:

"Miért ne venne komolyan?" Korod?

14-es voltam

2013. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
22
2013. okt. 10. 20:36
 25/28 anonim ***** válasza:

22 évesen egyébként nem ártana már tudnod, hogy mik azok a jelek, nem? :) Egyébként én 25 évesen úgy jelzem egy lánynak, hogy... most kapaszkodj meg... elhívom valahova és én fizetek mindent.


Ott előzékeny vagyok, udvarias, esetleg piszkálgatom (attól függ, hogy milyen hangulatban vagyok), mosolygok rá sokat, annyira sokáig nézek a szemébe, hogy már zavarba jön... Ilyenek.


10-es voltam.

2013. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ezeket szokta. Csak akkor azt nem értem miért nem lép?
2013. okt. 10. 20:45
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát az írásaid alapján 14-re saccoltalak volna. Igaza van a 10-esnek. Azért már tudni kéne hogy mi a dörgés 22 évesen. Ha elvisz valamerre és ő fizet biztos kicsit beszari. Old fel te a gátlásait. Nem ciki ha te kezdeményezel.

14-es voltam

2013. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd olyan komolyan magad sem meg őt sem A túlzott komolyság drámát szül, a dráma pedig kínt és szenvedést :DDD. Nézd meg a Star Wars 3-at, nem pont így van ,de majdnem D:DD. De most komolyan. Kicsit felszabadultabban állj hozzá, vidámabban. Komolykodni még ráérsz, ha 22 vagy. Életed párját nem onnan fogod felismerni, hogy meglátod és húúú, na ő az. Hanem, ha 100 évesként vén trottyok vagytok együtt és rá nézel, már tudod, mert azóta is együtt áztatjátok be a protkót. Junóámszé? :) Buktával dicsérd a napot :))
2013. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!