Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes várnom? Fog keresni?

Érdemes várnom? Fog keresni?

Figyelt kérdés
Egy bulin ismertem meg az illető srácot, táncoltunk, utána hazakísért, beszélgettünk, elkérte a számom, és mondta, hogy hívni fog. Két napig nem történt semmi, aztán bejelöltem facebookon. Visszaigazolt, aztán újabb csend. A következő két hétben kétszer is összefutottunk, köszönt, vigyorgott, odajött megkérdezni, hogy vagyok, meg beszélgettünk kicsit. Legutóbb, mikor találkoztunk mondta, hogy üljek majd már ki vele dumálni, mert csak így összefutva nem lehet rendesen beszélni. És majd írni fog emiatt. Ez már két napja volt, de még mindig nem történt semmi, én meg már a hajamat tépem, hogy most fog írni, vagy ha nem, akkor minek mondott ilyesmiket. Remélem érthetően sikerült leírnom. Előre is köszi a válaszokat, és hogy kicsit megkönnyítitek vele a 'várakozást'! :)

#ismerkedés #telefonszám #meg fog keresni
2013. okt. 10. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek a faszinak nem kellesz.Teljesen egyértelmű.Mit loholsz utána?
2013. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hagyd rá, ne görcsölj felesleges, de ha igazán akarna akkor lépett volna. Viszont elképzelhető, hogy amint nem érdekel téged és észreveszi ezt akkor elkezd teperni. :) De erre azért ne vegyél mérget.
2013. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!