Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiú akinek ez...

Van itt olyan fiú akinek ez "bejön" vagy "elfogadható"? /többi lent/

Figyelt kérdés
Ha egy lány 167 cm magas és 73 kg de formás, van combja de nem túlzottan, csípője is van, de dereka is és ebből a 73 kg-ból a fenéken,lábon,karon és a hason jobban izom (de persze nem úgy értve hogy pl: mint a testépítő férfiaknál) az szerintetek "szép"? (Formás comb,fenék és mell kis pocak csípő is rendben van)
2013. okt. 9. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján nekem tetszenél :)
2013. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Halvány gőzöm sincs így számokból.
2013. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Tapasztaltból írom, hogy a pasik 80%-ának fogalma sincs arról, hogy mennyi 73 kiló! Azok, akik számok alapján fújolnak, élőben simán megbámulnak egy 73 kilós nőt! ;)

(Én most 72 vagyok, bár pár centivel magasabb, de hidd el, hogy ha megfelelő a kisugárzásod és előnyösen öltözöl, akkor tapadnak a pasik 18-70 éves korig... ;) ).

2013. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek nagyon de nagyon szépen köszönöm :D a többieknek is főleg az elsőnek :)
2013. okt. 9. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem tudom.


2005 óta csak 50-56 kg-os nőkkel foglalkozom. De akadhat kivétel.

2013. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszenél a leírtak alapján.
2013. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint 60-80 kiló egy nőn az ideális :) Leírtak alapján nincs félnivalód :) Bár így kép nélkül elő kell vennünk vizuális tudásunkat, viszont így a leírtak alapján számomra ideálisnak tűnik :)
2013. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!