Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az osztályomban van egy fiú...

Az osztályomban van egy fiú aki nagyon bejön és szünetekben egyre többet hülyéskedünk meg mikor a hátam mögött van megfogja a kezem és úgy boxolunk másokkal órán meg néha egymásra mosolygunk. Valószínű hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

"megfogja a kezem és úgy boxolunk másokkal órán"

Első reakcióm: WHUT? :O O_O

Második reakcióm: Éretlenek vagytok még ehhez. ;)

2013. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mosolyogj folyamatosan, légy önmagad, holnap pedig menj oda hozzá, nézz a szemébe, és mond meg neki őszintén, hogy bejön neked, bár ha engem kérdezel, szerintem kéne pár év köztetek hogy legyen...na de mindegy ha úgy van gyertek össze, járjatok, hiszen úgyis otthagy egy másikért, mert szerintem 13-14 évesek lehettek, ti pulyák mindig hamar kezditek, na puszi nektek...!!!! én drukkolok, lásd milyen jó fej vagyok !!!! cupp
2013. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfogja a kezed és boxoltok wtf?:DDD

Ha a közelembe ül esetleg órán valaki aki bejön akkor megfogom a kezét és simogatom, de nem boxolunk :D

2013. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!