Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban, aki nagyon bejön. Szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályomban,aki nagyon bejön.amikor volt nagy hó,megfürdetett,nem is egyszer.volt amikor órán rám mosolygott,és nagyon sokáig nézett.de közben mindig csak más lánnyal szúr ki.na most mivan? szerintetek bejövök neki? hát végülis flörtöltünk,meg minden.elhívtam bowlingozni,moziba,stb...igent mondott.amikor volt nagy hó,akkor az arcomba tette a havat.meg a hajamba is.soha nem ütörtt meg,mondta hogy én nem bántalak,mert eggyet rácsaptam! :S énis mondtam neki hogy egyél haavt! és beletűrtem az arcába,nem mondott semmit,csak oldalra tette a fejét.azt mondta h finom volt a hó.ezek szerint nyitva volt a szája? légyszi sígítsetek,hogy most akkor bejövök neki,vagy sem? és hogyan deríthetném ki?
2010. jan. 13. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam nem lehetsz még csak olyan 12 13 éves környékén...Hát ez lehet jelentheti azt is h bejössz neki de jelenthet akármi mást is h csak szeret basztatni vagy valami hasonlót..
2010. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de beszélgess vele aztán valahogy kérdez rá vagy barátaitól érdeklődj..:d előző voltam
2010. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok énis,meg őis:D

okés,majd ráfogok kérdezni,de addig is,valami tipp?

2010. jan. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!