Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik. Lent részletesen. Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit múlt pénteken ismertem meg. Találkoztunk, jól ki jöttünk, azóta naponta beszélünk. Ki derült, hogy be jövök neki én is. Bika fiú, 22 éves. Én 21 éves skorpió läny vagyok. Jól elbeszélgetünk, van közös témánk is. Néha célozgatok neki, de nem tudom veszi-e a lapot, vagy ő csak haverként képzel el. Hogyan szerezzem meg ezt a srácot? Csak normális választ kérnék.


21\L



2013. okt. 9. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy valamit árulj már el légy szíves mi köze van mind ezeknek a horoszkóphoz? Sosem értettem
2013. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ti valami pokémonok vagytok? Egy bikának elég nagy ám a hímvesszeje, nem hiszem, hogy egy apró skorpióval közösülhetne. Meg akkor milyen pokémon gyereketek születne? Minden társa csúfolná, egész nap a pokélabdába sírnia össze-vissza. :/
2013. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aham pokémon így már értem akkor első voltam köszi kettes.
2013. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez minden volt, csak nem értelmes válasz.
2013. okt. 9. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

ha legközelebb találkoztok és egymás mellett ültök/sétáltok fogd meg a kezét, vagy bújj hozzá és ha ezeket hagyja megkérheted hogy kísérjen haza vagy valameddig és ecsetelhetnéd neki, hogy mennyire bejön neked stb.

Ha minden oké elköszönéskor puszi helyett adj neki egy szájra puszit, de az érzéki legyen.

2013. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ameoland ***** válasza:

mondd meg neki,hogy a mai horoszkópja azt írta,hogy megtalálja az igazit. a skorpiónak pedig,hogy a farok ma más irányba görbül a megszokottnál.



értelmes kérdésre tudunk kellőképpen értelmes választ adni. ráadásul 21 éves vagy, csak több tapasztalatod van,mint az idejáró tizenpár éves lánykáknak...

2013. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az értelmes választ köszönöm. Utolsó, igen van elég sok tapasztalatom, de nem csak tízen éves kislányok járnak ide, hanem értelmes emberek is, az ő véleményük érdekelt.
2013. okt. 9. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem súgd meg neki hogy szereted popsiba. És hoppá máris a tied. MEGSZEREZTED!
2013. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!