Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki már elég...

Van egy srác aki már elég régóta tetszik nekem, (1-2 éve) de soha nem volt bátorságom ráirni . Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
... beszélgettem vele egy oldalon név nélkül,és mindent elmondtam neki,sokat beszélgettünk,és nagyon jó volt... azt mondta hogy nagyon kiváncsivá tettem,hogy ki vagyok én és hogy legyen bátorságom ráirni névvel is... Félek,hogy ha megtudná hogy ki vagyok akkor többet vissza se irna... hogy irjak rá,mit irjak,hogyan? segitsetek! :S

2013. okt. 6. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, írj ra!
2013. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*nagyon kiváncsivá tettem,hogy ki vagyok én és hogy legyen bátorságom ráirni névvel is..


Ird meg neki, hogy az a minimum, hogy Ő mutatkozik be neked elsőre.Tekintettel, hogy ez mindig elsőként a férfi dolga.

2013. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki, különben biztos nem lesz semmi... :)
2013. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
gyakorlatilag már ismer, és ha így szimpi vagy neki, a neveddel már igazán nem lehet semmi baja, tehát nyugodtan írj szerintem:)
2013. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha nem irsz ra sose tudod meg...lehet csalodni fogsz de inkabb tedd meg mert kesobb bannad...:)

soksikert:Dha van kedved a folytatast megirhatod;)

*---*

2013. okt. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!