Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi ezt mondta...

Ha egy férfi ezt mondta tetszehetek neki?

Figyelt kérdés
Azt mondta én vagyok az egyetlen lány akivel beszél és ezt vegyem megtiszteltetésnek. Ezzel mit akarhatott? Bejöhetek neki?

2013. okt. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Remélem nem én voltam. :D

Amúgy az ilyen egy köcsög. :D

2013. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy megtiszteltetés... kicsit nagy a képe.
2013. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megmondaná nekem valaki miért vagyok belé szerelmes?
2013. okt. 8. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez jó. :D Pontosan tudom mit érzel. "Miért mondta ezt és ezt? Miért csinálta ezt és ezt? SZERET vajon??" :) Amúgy szerintem bejössz neki, bár elég beképzeltnek tűnik. :D De tudod, a szerelem vak. :D Ismered azt a régi népdalt, hogy "Árok, árok, de mély árok, nem gondoltam hogy így járok. Beleestem, benne vagyok, a szerelem rabja vagyok..."? :)
2013. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak olyan furcsa velem,egyszer nagyon aranyos kedves velem ,sokat bókol utána meg megbánt nem értem miért viselkedik ilyen furcsán velem.
2013. okt. 8. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiúk társaságában hallottam egyszer: "most rúgj bele kétszer, nehogy azt higgye, hogy udvarolsz". Komolyan mondom, nem értem a férfiakat :DDD
2013. okt. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg: "egyszer kedves vagy hozzám, egyszer meg bunkó, mért csinálod ezt?" Hátha megmondja.
2013. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!