Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogy reagálnátok...

Lányok ti hogy reagálnátok arra ha egy fiú ezt írná facebookon " jófejnek/szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek" vagy mit írjak neki először?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

"Szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek."


Mondjuk én ezt utcán csinálom. Csak más szöveg kontextusban.

2013. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Valaki itt szexelni fog :D
2013. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy azt gondolnám, hogy "vajon hány lánynak küldte még ugyanezt a szöveget?"
2013. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szimpatikus oké.

De jófejnek hogy tűnik valaki kép alapján? :D

2013. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék, miért gondolsz jófejnek és szimpatikusnak amikor nem is vagyok az.
2013. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszene orulnek neki:) Es irnam, h hat akkor ismerj meg:P

18/L

2013. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyesmit sosem írnék így le (hacsak nem trükközésnek :)), mert ha lány lennék ezt nem hinném el. És csak olyan lányok érdekelnek akik ezt nem hinnék el :) Aki ettől már olvad is, az mástól is, ahhoz oda én nem kellek, nálam gyengébb szövegű gyerek is bőven jó lesz oda >:)
2013. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor mit írnátok ?? :D
2013. okt. 7. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
persze aztán az én szuper dumáimmal csajozik minden nyomi tök ingyen, megfeszülés nélkül. :DD Na hát azt nem :)
2013. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Szerintem derítsd ki milyen útvonalon jár gyakran, van e párja? Ha szabad, vegyél egy csokor virágot és gyakorolj. Állj ki egy kellemes helyre, és amikor kiszúrsz egy olyan lányt aki tetszik, add oda neki. Mondd azt, addig veszem és adom a lányoknak a virágot, míg elég önbizalmam nem gyűjtök ahhoz, hogy egy olyan lény elé merjek állni, aki tetszik nekem. Ezt párszor eljátszod, párszor visszamosolyognak rád, oda fogsz tudni menni a kiszemelt lányhoz. Senki nem fogja visszautasítani a virágot és szerzel nekik egy szép élményt. Megér ennyi pénzt a gyakorlás.Ha igazán meg akarod ismerni, a megmérettetést nem kerülheted el. A facebook személytelen, nem vesz komolyan egy olyan lány, aki tudja nagyon jól, mennyit ér a húspiacon. A nők olyan férfira tudnak felnézni, akik felvállalják magukat, s ki merik mondani, amit éreznek. Lehet nemet mond, de mégis értékelni fogja a bátorságod. Egy igazi nőnek nem kell a nagy duma meg a sok cool rizsa. Az én párom remegett a randikon, izzadt a keze az izgalomtól, alig tudott beszélni, mégis imádtam, mert nem akarta megjátszani magát. Nem akart megfelelni, többnek látszani, mint ami. Ez a lényeg! Légy öszinte!

2014. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!