Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rosszul indult az ismerkedés,...

Rosszul indult az ismerkedés, viszont nem szeretném ennyiben hagyni a dolgot, fontos a lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, facebookon ismerkedni hülyeség, de gondoltam ez egyszerűbb kezdésnek és minél előbb majd élőben folytatom. De az történt, hogy nem vagyok az a típus, aki a lányokról lebeszéli a bugyit, inkább akkor jó velem beszélgetni, mikor már jobban ismerjük egymást és van egy konkrét téma, így az ismerkedés sem erősségem. Ennek ellenére összeszedtem magam és ráírtam a lányra. A beszélgetés még csak-csak elment, de aztán pont mikor már nem f*stam össze magam és a beszélgetésnek lett valami iránya, a lány megnézte az üzenetet és nem írt vissza. Vártam durván egy fél órát, nem írtam neki, nem tudtam, mit csináljak, így vártam, gondoltam csak visszaír, de nem. Aztán mivel épp indulnom kellett valahova, amit nem terveztem, így csak annyit írtam, hogy sajnos mennem kell, szia. Ezt a szerintem is idióta elköszönést azóta sem nézte meg és nem tudom mit tegyek.


Minden nap találkozok vele, ismer is, de nem tudom, hogy ennyire nem jövök be neki, hogy még beszélgetni se hajlandó vagy mi van. A probléma nem az, hogy elfogadnám ha nem jövök be nála, mint fiú, de ebből nem tudom, mit kéne leszűrnöm. Tudnátok segíteni?

18/F


2013. okt. 6. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg vele.
2013. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez még semmi rosszat nem kell hogy jelentsen. :)

Rengeteg dolog van, ami miatt nem tud valaki visszaírni, de ilyen első beszélgetéseknél még nem szokás mindent megosztani.

Én a problémát abban látom, hogy Össze kellett szedned magad, hogy írj neki, és hogy az ismerkedés nem az erősséged, és hogy pont amikor már nem f..stad össze magad.


HÁT NEM EZ KELL EGY LÁNYNAK!

Ha félénk vagy, legyél titokzatos, de ne sz.rj be.

Ha tényleg össze szeded magad, az azt jelenti, hogy nem remegsz az izgalomtól minden egyes üzeneted után, hogy mit ír vissza, hanem pozitívan várod azt.

és nem vagy beszarva, mert már beszélgetsz vele, rá legyél kíváncsi, kérdezd, mesélj, beszélgess, de ne magadat féltsd hogy mi van ha nem tetszel neki.

Magával a mentalitással van itt a gond. Ne legyenek kételyeid, kételyekkel nem megy, a lány érzi a feszültséget, abból ne lesz soha jó beszélgetés!

2013. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Ahogy látom, elég jól leszűrted, hogy milyen is volt a beszélgetés részemről. Köszönöm a válaszod, mindenképp változtatok a viselkedésemen és a mentalitásomon.


Nem tudom számít-e, de ma szinte egész nap fent volt facebookon a lány, ezért is féltem, hogy így akar lekoptatni vagy ilyesmi.

2013. okt. 7. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!