Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajljam be neki, vagy inkább...

Kh.Ádám kérdése:

Vajljam be neki, vagy inkább lassan közeledjek és várjak? (töb infó lent)

Figyelt kérdés
15 éves f vagyok és van egy lány akit már régebb óta ismerek a bátyja révén eddig évente csak párszor találkoztunk ilyen nagyobb összeruccansokon biciklitúra mozi ect...ect...eddig nem nagyon vettem észre de ebben az évben kezdtünk mind 2 en ugyan abban a gimiben és egyre jobban nyílt fel a szemem elösször tagadtam de aztán be kelett vallanom magamnak hogy beleszerettem és csak rá tudok gondolni és ha a közelben van alig kapok levegőt és majd kiugrik a helyéről a szivem, egyáltalán etikus az egyik legjobb barátom hugával kezdeni?

2013. okt. 5. 21:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsi valljam* meg összeruccanásokon stb...
2013. okt. 5. 21:15
 2/2 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz azzal h kinek a kije.


Mind2 célravezető lehet,ahhoz ismerni kellene h meg lehessen mondani h melyik a nyerő 5let

2013. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!