Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt magányos 14-16 év...

Vannak itt magányos 14-16 év körüli lányok? Többi lent.14/f

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és sok csalódás ért már a szerelem terén. És mostmár annyira el vagyok keseredve hogy itt is próbálok ismerkedni. Privátban szívesen mesélek magamról és küldök képet is. De csak olyan lányok írjonak akik nem unaloműzésből ismerkednek.

2013. okt. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ááá még előtted áll az élet. Komolyan, most mit kell sírni ezen? Gyerek vagy, tanulj, barátkozz, ez a te dolgod. Ráérsz még a szerelmet keresni, és nem jön az csak úgy ni. Még ezer ennyi csalódás érhet, ne ezen agyalj...
2013. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kedves első. Köszi hogy nem bunkó módon hanem civilizált módon mondod ezt. És nem olyan lekezelően mint a többiek.
2013. okt. 5. 19:11
 3/7 beuska13 válasza:
Szerintem is éld az életedet még fiatal vagy , én is ilyen vagyok!
2013. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én barátnő nélkül nem tudok boldog lenni. Higgyétek el próbáltam, de ami nem megy az nem megy.
2013. okt. 5. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hidd el, sok mindenen kell még átmenj, érned kell ehhez. Persze lehetnek amolyan gyerekszerelmek, de azok nem olyan komolyak még. Mindenhez meg kell érni. Egyébként természetes dolog, hogy vágyol erre, csak nem kell sietni, mindennek eljön az ideje. Türelem :)
2013. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm első :). Rendes vagy.
2013. okt. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!