Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu akit nagyon...

Van egy fiu akit nagyon szertek, de ezt o nem tudja. A barataim azt javasoljak, hogy mondjam el neki, de en nem merem. Illetve nem szeretnem, hogy megtudja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj.Ha nem teszel semmit,akkor csak itt fogsz sírni.Amit mi nagyon nem akarunk.

Úgyhogy szedd össze magad és lépj!

2013. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lina93 ***** válasza:

Ha nem szeretnéd, hogy megtudja, akkor mit szeretnél?

Akarsz a sráctól valamit? Ha igen, akkor csak a tudtára kéne adnod, hogy nem közömbös a számodra, még ha nem is azt mondod mindjárt, hogy szereted.

2013. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy megtudja akkor minek irod ki? kamuszaga van a kérdésednek:D
2013. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert nem szeretnem, hogy megtudja a fiu, mert szerintem 100% hogy nem akarna velem jarni....es egyreszbol felek attol, hogy hogyan reagalna..
2013. szept. 30. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemet mond és vége.
2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kamu azh egész kérdésed:D
2013. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talán előbb meg kéne vele ismerkedni?
2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is cikinek tartottam, de elmondtam a srácnak. Nem értem már mit szégyeltem, nagyon rendes velem igaz nem járunk és lehet nem is fogunk, de nagyon jó barátok vagyunk.
2013. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek. Mondd el neki. Nem kell egyből szerelmet vallani, vagy megkérni a kezét. Egyszerűen elmondhatnod neki, hogy tetszik. Az nem egyenlő szerelemmel. Hidd el, te is meg fogsz könnyebbülni.
2013. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!