Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek igazat mond?...

Szerintetek igazat mond? Megkért még ismeret nélkül hogy menjek fel hozzá beszélgetni meg filmet nézni. Szerintetek tényleg csak ezt akarja vagy többet? én kapcsolatra vágyom és félek hogy ő csak azt akarná.

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nyomul, otthagyod..
2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj még, ennyire egyszerű..Pláne nem így h, még annyira sem ismered, hogy azt sem tudod el dönteni h, mit akar :)
2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismeret nélkül? Tehát az utcán leszólított valaki és te igent mondtál arra hogy elmész a házába egyedül?
2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is... Azt is mondhatta volna, hogy gyere fel egy vad kefélésre. Mondjuk a filmért felmennék, hátha nem a Csillagok Háborúját akarja velem megnézetni.
2013. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismeret nélkül?Problem with magyar nyelv?
2013. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyél naiv! Ha kapcsolatot akarna, vagy komolyabban ismerkedni akkor nem hozzá hivott volna fel vagyis szobára, hanem randira hívott volna pl. egy parkba vagy moziba vagy kávézni vagy ilyesmi. :/ Én tapasztaltam ilyet sajnos.:S
2013. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd már! Csak meg akar dugni.
2013. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!