Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kapcsolat elején hányszor...

Egy kapcsolat elején hányszor normális talákozni, telefonálni, sms-ezni?

Figyelt kérdés
Pàr hete vagyunk eggyütt munka miatt stb keveset talàlkozunk és telefonon sem beszélunk napi szinten!Müködhet igy a dolog,vagy többet kéne "kapcsolatot" tartani egymàssal?Nektek mi a tapszatalatotok? Normàlis vàlaszokat köszi :)
2013. szept. 28. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan annyi a normális, amennyire nektek igényetek van. Ha elég az, hogy 2-3 naponta beszéltek, akkor csináljátok, de azért ne kezdjetek el többet beszélgetni, mert az "kötelező" egy kapcsolatban.
2013. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En szeretnék többet lenni vele,ha rajtam mulna vele lennék 24-böl 24-et,ö az aki inkàbb "kifogàsokat" talàl...lehet hogy tényleg a sok munka és a fàradtsàg az oka hogy nem jön stb és csak én tulzom el!?
2013. szept. 28. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Annyi az ideális, ami mindkét félnek megfelel. Ez pároktól, emberektől függ.
2013. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ahányszor jólesik! Nincs erre semmi szabály... :)
2013. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerem a barátod, így nem tudom neked megmondani, hogy tényleg fáradt-e. Viszont ha téged ez zavar, akkor ezt közöld vele. Nem feltétlenül direkt módon mond meg neki, de mindenképp mondd meg neki.

Esetleg keresd te a társaságát gyakrabban, hátha úgy könnyebb lesz. Ha számára ez nem megoldható és a jövőben sem fog változni, akkor mindenképp szükségetek lesz valami kompromisszumra, vagy ha az nem megy, akkor szakításra.

2013. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!