Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért halt ki a mai világban...

Miért halt ki a mai világban az, hogy a fiú odamegy az utcán egy lányhoz és beszélgetésbe elegyedik vele, esetleg meghívja egy kávéra vagy valamire?

Figyelt kérdés
annyira elszomorító hogy elveszett dolog a randizás és hasonlók :/ mi a véleményetek?

2013. szept. 27. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok alábbinak veszik

1. tolakodás/zaklatás/nyomulás/erőszakosság....

2. mert nem tudjuk melyik lánynak van párja ránézésből

3. mert unjuk a visszautasítást.

2013. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem veszett ki, de én speciel nem szeretem, ha egy vadidegen leszólít, hogy menjünk kávézni. Ennél a netes társkereső is jobb.
2013. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Mert annyian vagyunk a Földön meg a városokban hogy a személyes szfére sokkal nagyobb szerepet játszik az életünkben mint régen, és mostmár ösztönösen fenyegetőnek érzünk mindent ami nincs az irányításunk alatt.


Költözz falura, hidd el nekem ott működik amiről beszélsz. (komolyan)

2013. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kávé? Kávét azt kérek.
2013. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hat en megijednek ha vki csak ugy odajonne xd
2013. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
falun nőttem fel ismerem milyen... nem arról van szó hogy sétálsz és megállítanak hanem pl ha összenézel egy helyes fiúval vagy egymás mellett ültök a kávézóban vagy ilyenek mikor már megvan a kölcsönös szimpátia... ennyire félnek a fiúk a visszautasítástól? a netes társkereső szerintem személytelen és nagyon nagyon elveszett lelkek vannak fent :D
2013. szept. 27. 22:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert a "nők" még azokat is bunkó módon elküldik a p.

csába akik normálisan próbálkoznának!


Nem értem miért vagy meglepve.

2013. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők marhára nem úgy reagálnának a dologra, mint ahogy azt te a fejedben elképzeled. Sőt merem állítani, ha holnap odamennék hozzád, hogy iszol-e velem valamit, vagy elküldenél, vagy elszaladnál. :D
2013. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert ha nem olyan pasi megy oda, akire ugyanugy nézel mint ő rád (vagyis nem jön be; pontosan nem tudom minden hányadik pasi jön be, talán minden 10. vagy 15.? mind1 lényegtelen.

Szval ha nem olyan megy oda (amire persze nagyobb az esély)

akkor máros 'nyomulós' vagy 'mégis mit képzel az utcán'.

Én eddig normálisan szórakozó helyen tudtam ismerkedni, mert ott (szinte) mindenkihez oda lehet menni, tényleg az áll ott aki, nem pedig egy photoshoppos képes vmi, a visszautasítás nem számit nagy dolognak, mert ez csak az egyik volt a másik 6 kiszenelt közül.

És mi.den lány oldottabb, tehát nincs az h utcán megszolitom meg ilyenek, kulonben is utcán mindenki siet vhova, tehát éppen átutazó státuszban van egyik helyről a másikba. Tehát szinte mindenki elfoglalt.

A másik pedig utcán nagyobb égés elutasitva lenni mint egy direkt ismerkedésre centrumalizált helyen.


Köszönöm h elolvastad! ;D

2013. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy miért halt ki? Volt ez valaha divat? Régebben egy nő kettesben sem maradhatott egy szobában az udvarlójával, vagy ki sem mehetett gardedám nélkül az utcára.

Szerintem is tolakodó, ha az utcán odajön hozzám egy vadidegen. Volt már rá példa egyébként nem is mentem el vele randizni. Meg sem néztem igazából, lehet, ha más körülmények közt találkozunk, elmentem volna vele.

Egyébként a randizás maga nem elveszett dolog, csak esetleg másképp ismerkedtek meg. Bemutat egy barátod, iskola, munkahely, szórakozóhely.

Amikor a suliba utaztam a vonaton rendszeresen előfordult, hogy beszélgettem valakivel, és a 3 órás út végén elhívott randira. De nem úgy jött hozzám oda az utcán!!!


Egyébként nehéz ismerkedni, igen, ezért is terjed egyre jobban a netes ismekedés. Az is működik, én pl. úgy ismertem meg a páromat, és sok ismerősöm is. És utána randiztunk! Szóval nem elveszett dolog egyáltalán.

2013. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!