Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani valakiről, rövid ismertség után, hogy zsidó-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Szeretném elkerülni őket, de nem tudom, mikre kell figyelni, ami vészjósló lehet, hogy épp egy zsidóval beszélgetek.


Ti hogyan sejtitek, vagy miről jöttök rá?


Nem szeretnék megint közel engedni magamhoz egy zsidót.



2013. szept. 26. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem temesd el magad jó mélyre.
2013. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem az itteni válaszokból (pl. az előbbiből) kiderül, hogy ki a zsidó. :D


A vallás jó kiindulótéma lehet, de hogy származásilag zsidó-e, nem derül ki belőle. Mint minden rassznak, a zsidónak is vannak stílusjegyeik, bár azok elég megbízhatatlanok, így sajnos nem látok reális esélyt/lehetőséget arra, hogy ezt kiderítsd még az elején.


Illetve ha elég karakán vagy konkrétan rá is kérdezhetsz. :D Vagy úgy kezdj el ismerkedni, hogy az arcába vágod, hogy "MIATTATOK TÖRT KI A MÁSODIK VILÁGHÁBORÚ!", vagy "TI INFLÁLTÁTOK A MÁRKÁT!", vagy "MIATTATOK HALT MEG URUNK, JÉZUS KRISZTUS!". A reakcióból kiderül.

2013. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A zsidó nem egy rassz, hanem egy népcsoport és egy vallás. Származásilag nem lehet kideríteni(bárki lehet zsidó származású, akár te is), vallásra meg rá lehet kérdezni.
2013. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
21:32: képzeld, én nem vagyok zsidó. Én sváb vagyok. De a kérdező határtalan gyökérsége nagyon kiakasztott.
2013. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

# 12


Sem vallásilag, sem származásilag nem vagyok zsidó csírájában sem.

De az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is megvan a véleményem a kérdezőről. Az ilyen jobb lenne, ha elbújna a világ elől.

2013. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22:30: gratulálok, kiérdemelted a hét trollja címet.
2013. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolsó idióta barom vagy, kérdező, már bocs. És most nagyon finoman fogalmaztam.
2013. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok nálad értékesebb zsidó embert ismertem! Söpredék? Mit alkottál értéket az életedben kérdező?


Lehet származásozni, nem lesz alapja. :)

2013. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Nirata ***** válasza:

Álltalában kinézettről meg lehet állapítani,de nem mindig...

Egyébként, problémád van a zsidókkal kérdező ?

2013. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#12-es vagyok.


Sajnálatos, hogy vannak akik egyáltalán nem értik a poént. Mindig is utáltam azokat, akiknek annyira szent volt valami, hogy azzal nem lehetett még viccelni sem...


Ami még sajnálatosabb, az a tájékozatlanságotok és a liberalizmusotok.

Nyilván mivel ismerkedés témában van a kérdés, a kérdező mondjuk azért akarhatja tudni, hogy miről ismer fel egy zsidót, mert nem akar velük kezdeni semmilyen kapcsolatot. Aki ezért bármilyen negatív bírálatban részesíti, az ugyanolyan mint amit ő gondol a kérdezőről, ugyanis a saját szuverén életedben minden jogod megvan, hogy kiszelektálhasd az embereket, főleg ha mondjuk egy kapcsolatról van szó. Ha ő nem akar kapcsolatot zsidóval, négerrel vagy arabbal, akkor senki nem nevezheti rasszistának (még akkor sem ha amúgy ilyen alapon nem akar kapcsolatot), mert senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel van kapcsolatban. Ezért se nem idi.óta, se nem náci, se nem rasszista.


Nekem igazából a legfájóbb, hogy ennyire vakok vagytok. Benjamin H. Freedman beszédét az 1964-es amerikai kongresszusról tudom ajánlani mindenkinek. Minden gyűlölet és rasszizmus nélkül, objektíven. :)

2013. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!