Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan felejthetném el?

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, tehát az a helyzet hogy én egy 18 éves meleg fiú vagyok, és már 3 éve szerelmes vagyok az egyik fiúba az iskolánkból. Egyszerűen nem tudom elfelejteni, és kiverni a fejemből. Már próbáltam sokszor, de nem tudok túltenni rajta. Beszéltem már vele Facebookon (egy barátom profiljáról) is, és úgy néz ki hogy ő nem meleg, pedig szerintem igen. Tehát hogyan felejthetném el és tehetném túl magam rajta, és fogadhatnám el hogy ő nem hozzám való?

Egyébként a fiúval nem ismerjük egymást, mert másik osztályba jár, nem is beszéltünk, talán ő még észre sem vett. Én csak túl akarok tenni rajta, mert most már ebbe belelehet őrülni. Jobb lenne ha sosem létezett volna...

Köszönöm!


2013. szept. 26. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Máskor írd oda a kérdésedben zárójelben, hogy milyen témáról van szó, légyszíves.
2013. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kadbbe a farkamat.
2013. szept. 26. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:

1. miért és mit?


szerintem ha nem is beszéltél vele és nem ismered, akkor egyáltalán nincs értelme annak hogy szeresd, és nem is szeretheted így. szóval csak hagyj fel ezzel és ne foglalkozz vele. ha pedig mégis ellenállhatatlan vágyat érzel iránta, akkor beszélj vele, ismerd meg, és talán rájössz hogy nem is érdekel téged.

2013. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem próbálj ismerkedni egy szintén meleg sráccal. Lehet hogy Ő tényleg nem meleg, és csak zavarba hozod őt.
2013. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy homoszexuális témáról van szó. Nem mindenkinek van kedve ismerni a részleteket. Egy kis tolerancia nem ártana nektek...
2013. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem volt bunkó, szerintem nem kéne így reagálnod.


Próbál új kapcsolatot keresni, idővel elfelejted a srácot.

2013. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de nem is írt ki semmi durvát. részletezni sem részletezett semmit.
2013. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hiába kezdek új párkapcsolatba, őt nem tudom elfelejteni, és ő nélküle nehéz élni. Én sokáig azt hittem, hogy ilyen nem létezik, hogy nem tudja valakin túl tenni magát az ember, amíg meg nem tapasztaltam, és rájöttem hogy ez egy létező dolog.

Szerintem is az lenne a legjobb, ha megtudnám ismerni, de ez közel lehetetlen, mert oda menni biztos nem merek hozzá, max. akkor hogyha egy véletlen folytán összetalálkozunk, annak meg nagyon kicsi az esélye. Na mindegy, majd megoldom valahogy.

2013. szept. 26. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha úgy megszólítod hogy csak barátkozni akarsz vele, az nem gáz szerintem. viccelődhetsz vele, meg nem tudom, amiket a haverkodósok szoktak. ha egyből elutasító veled (mert nem érdekled, vagy esetleg zavarja hogy meleg vagy) akkor meg nem tudsz mit tenni.
2013. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oks, de ez nem fog menni, majd a sors úgy is össze hoz vele, ha meleg, ha meg nem akkor így jártam.
2013. szept. 26. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!