Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a lányok,...

Hol vannak azok a lányok, akik ilyen cukik, bájosak, aranyosak inkább, nem pedig igazi ribizlik külsőre?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de ténnyleg nem találom őket, pár éve még könnyebb volt, de mostasnág vagy agyonvakolt mű lányokat látok vagy, számomra nem vonzó lányokat, az átmenetet keresem, a cuki, bájos, természetes szép, alacsony, cuki lányokat. Ilyen lányokkal szemeztem pár éve buszon vagy suliban például ilyen lány adott jeleket még rám is mosolygott egyszer, meg a barátnője is folyton bekattogott, ha meglátott a suliban vagy a z utcán hazafelé vagy a suliba menet. Az a bajom a mai lányokkal, hogy valahogy mások, ha odamegyek hozzájuk vagy bunkóznak, lealáznak vagy jó fejek, de már foglaltak és csak haverkodásra nyitottak.
2013. szept. 25. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom de naggggyooon kívánós vagyok :( 26/N
2013. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*felteszi a kezét*

mármint én nem vagyok ribizli :D

2013. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én az vagyok. és szexet akarok! azonnal! :(((
2013. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ribizli ! :)

Bár a szívem foglalt ! :))


N/24

2013. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsőre ribizli? Az meg mi a szar? :DD
2013. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. :)


Ribizli = R*banc ! :)

2013. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És a r-banc ki? Aki szexuálisan aktív? Wow, isten mentsen, hogy a nők is ugyanolyan szexuális életet élhessenek, mint a férfiak. Igazából nem értem. Ha a pasik akkor a f-szagyerekek, ha sokat szexelnek, de egy csaj ne szexeljen sokat, de a homoszexualitás megint gáz dolog sokak szerint, akkor mégis a pasiknak kivel kellene szexelnie olyan sokat? Nem mondom, hogy földönkívüliekkel, de kezdem azt gondolni, hogy talán mégis.
2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!