Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi? Mit akar a csaj?

Ez most mi? Mit akar a csaj?

Figyelt kérdés
1 éve ismerem. Mondhatnám legjobb barátnak, de én többet érzek. Szinte mindent tudok róla, ahogy ő is rólam. Jóban-Rosszban mindig ott vagyunk egymásnak. Szeretünk egymás közelében lenni. Ölelés, puszi (csak a semmiért kapom,azért mert szeret), fogom a kezét ilyenek. DE NEM KAPCSOLAT. Ő elmondta h nem tudja mit érez irántam, maradjunk inkább barátok, mert nem akar elveszíteni. Én elfogadtam, DE Ő MEG KÜLDI A JELEKET megállás nélkül. Mindig ott akar lenni a közelemben, sosem akar elengedni, folyton ad puszit csak úgy, folyton az érintésem keresi (ölelés,a kezem megfogása, a karom megfogása), mondja h milyen fontos vagyok neki,hogy mennyire szeret stb. A többiek azt mondják (a csajok is) hogy látják h én többet érzek és látják h ő is többet érez és szerintem is többet érez. A másik legjobb lány barátom mondta: a kisugárzáson, az egész légkörön érezni, h mit érzünk. Most akkor mit csináljak?.... Ha egyszer pattintott megéri próbálkozni még1×? 17/F.

2013. szept. 24. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozni még egyszer? Ezt nem úgy kell csinálni, hogy egy nagyot próbálkozol: ergő a pofájába vágod: szeretlek, járjunk. Nem.

Nézed, figyelsz rá, figyelmes vagy, komoly hangon megjegyzed, hogy mennyire szép a szeme, máskor, hogy a ruhája... a szemébe nézel, majd továbbmész, megsimítod a kezét, megöleled, néha nem keresed, máskor elmondod neki hogy hiányzott. A lány ezért szeret beléd.

2013. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezeken már túlvagyunk.
2013. szept. 24. 19:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő keres is engem, és ha szeret, akkor azért szeret mert pontosan így csináltam, ahogy mondod.
2013. szept. 24. 19:59
 4/10 A kérdező kommentje:
-is. Mert ha nem keresem akkor is ott van mindig :D
2013. szept. 24. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem túl vagytok, ennek folyamatosnak kell lennie :D Ne hogy majd mikor kapcsolatban lesztek, már nem is csinálod neki :D

Szerintem majd idővel próbáld megpuszilni, megcsókolni...

2013. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze :D nem is azért mondtam, h leállnék akkor :D én akkor is ilyen lennék vele ^^ am nem szoktam "próbálkozni" és szerintem lett volna rá nem egy esély. De nincs meg az önbizalmam vele szemben, pont ezért a mély érzelmek miatt. Én tudom tolni a szöveget a csajok alá, mondom szerintem ha a lányoké lenne az első lépés, lehet h már ő smárolt volna le :/ :D. De mondom, félek h visszautasít, és annyira közel áll hozzám, h nem akarom h utána meg kényelmetlen legyen.
2013. szept. 24. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, megsúgom, az önbizalomhiány csak taszítja a lányokat, a rámenősség vonzz.
2013. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha elég tökös vagy, sztem egyszer próbáld meg lesmárolni, pl egy buli, iszogatás után, azokból amit leírtál tuti nem fog ellenedállni :D

Aztán a többi meg majd adja magát..

2013. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg. Tudom, hogy ezt kívülállóként könnyű mondani, mert nem Én vagyok a Te helyedben, de szerintem egy próbát megér. Mint ahogy azt Te is írtad, azért utasított el, mert nem tudta, hogy mit érez irántad, tehát nem volt biztos az érzéseiben. Általában a lányok nagyon bizonytalanok a szerelemben, mert félnek az elutasítástól, és annak következményeitől. Szóval, szerintem beszélj vele, vagy küldj neki olyan jeleket, amiket már előttem leírtak. Ha viszont a beszélgetést tartod jó ötletnek, akkor semmiképp se támadd le az érzéseiddel, hanem inkább keresd meg a megfelelő alkalmat. Sok szerencsét, és remélem, hogy összejön a dolog!
2013. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak ha van egy jó pillanat rá, akkor smárold le, és kész!! :)
2013. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!