Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hova mentek bulizni,...

Lányok! Hova mentek bulizni, ismerkedni? Milyen sűrűn? Aki nem megy az is megírná? Meg azt is hogy miért? Mindenkire nyitott vagyok!

Figyelt kérdés

15-17 évesek.Vagy akárki írhat csak akkor kérném hogy a korát is írja le.Köszönöm!

Fiúk ti is írhattok :D ha már ezt a kérdést nézitek :P



2013. szept. 23. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy melyik településen:D Vidéken nyilván más lehetőségek adódnak a bulizásra (már ha adódnak), mint pl. a fővárosban.
2013. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bárki írhat bármit! :) Nem számít hol lakik.
2013. szept. 23. 19:26
 3/5 anonim válasza:

én nem járok bulizni, de hétvégéken kiülök a Kopaszi gátra.. olvasgatni, zenét hallgatni... vagy a barátnőm is jön...

néha jó lenne ha valaki csak úgy leülne mellém, de mit is várok.. :) 15/l

2013. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem megyek bulizni,mert gyűlölöm a szórakozóhelyeket,ha meg megyek valamerre,a barátaimmal szoktam,így ismerkedés kilőve. Máskor meg nincs időm "céltalanul" mászkálni erre-arra,szóval marad a hazafelé út,vagy ha adódik valami olyan program,azért próbálkozom ott is,de ez nem gyakori. Neten nem nagyon szeretek,a "face to face" az én asztalom,ha meg mégis úgy alakulna,minél hamarabb személyessé akarom tenni. (a Facebook meg aztán főleg nem játszik,csak rossz tapasztalatom van az ottani ismerkedésről.. semmi komoly,semmi tartós,semmi értelmes,ostobaság.:) )

17l

2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eggyátalán nem járok szórakozni, sehova. Csak az ünnepnapokon a városba: Halfőző fesztivál, Majális
2013. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!