Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy fiú hogy...

Szerintetek egy fiú hogy értelmezi ha lájkolom a képét?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen 200 like-os nagymenőről beszélek,akire egy csomo lány csorgatja a nyálát,tehát egy normálisabb,szerényebb fiú.

2013. szept. 23. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

igen,nagyonis bejön nekem,de annyi van hogy egy suliba járunk és szerintem hülyeség lenne odamenni és megmondani neki,meg bátorságom sem lenne hozzá..nyugi én sem vagyok facebook hívő de most mit tehetnék? azt sem tudom van-e barátnője.. de annyira tetszik hogy majd belehalok..nem arrol van szó hogy csak a külseje..pl.olyan zenekaros pólókat hord amikért odavagyok,az egész kisugárzása..basszus..elég meglátnom a folyoson és ledermedek,utána egész nap jókedvem van stb.

Azt szeretném hogy észre vegyen. Majd belehalok annyira 'meg akarom szerezni'

Mi a fenét csinéljak?:/

az értelmetlen válaszoktól kíméljetek meg lécci !

2013. szept. 24. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak annak értelmezi, hogy "lájkoltad" a képét, mert tetszik neked a KÉP.
2013. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!