Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Segitseteek! Hogy mondjam el egy 40 éves nőnek hogy szerelmes vagyok belé!? Már majdnem fél éve és ebbe bele őrülök..néha mintha ő is mutatna valami érzelmet de néha meg elutasító nem tudok kiigazodni rajta segítsetek.:(

2013. szept. 23. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
használd a falusi neocitrant, az biztos beválik
2013. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat légyszi
2013. szept. 23. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy 40 éves nő már a félszavakból is ért, hogy dugni akarsz.
2013. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de lány vagyok.
2013. szept. 23. 19:05
 5/6 Vámossy Kitti válasza:

Kedves Kérdező!

Első kérdés, hogy te mennyi idős is vagy? Ugyanis az nem mindegy. Viszont ha nagyon komolyan szeretnéd neki elmondani, akkor kérd meg hogy hallgasson végig, mert fontos közlendőd van. Szépen leültök és elmondod neki! Nagyon nehéz dolog!! De őszinte vagy vele. Elmondhatsz neki ezzel kapcsolatban mindent ami benned van, ami fáj, ami boldoggá tesz Vele kapcsolatban. Ha nem mersz elé állni, márpedig van úgy, hogy az ember néha túlságosan gyáva! (ez nem bántás.. ilyenek vagyunk mi emberek, ha érzelmekről van szó!) Szóval, megpróbálhatsz egy levelet írni neki, amiben leírod mindazt amit személyesen nem mertél elmondani neki. Viszont azt illő lenne személyesen átadni! Sok sikert kívánok!

2013. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönömés erremár én is gondoltam mert hát tényleg elég gyáva vagyok.. de sajnsomég levelet irni is.:(
2013. szept. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!