Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez normális? Középkorú férfiak...

Ez normális? Középkorú férfiak tetszenek, ilyen fiatalon.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és a középkorú (35-44) éves FÉRFIakra vagy ráizgulva.. persze csak arra aki tetszik, jól néz ki.. annyira tetszenek a nagyobb darab férfiak, a vékonyakat mindig is utáltam.. meg a b**ikat, és a mai divatkölyköket is.. a férfiak tetszenek, de nagyon.. o.o gondolok itt a 40 éves szomszédra, a 40 éves és a 45 éves tanárra.. bejönnek!

vélemény?


2013. szept. 23. 15:54
1 2
 11/14 Turismo válasza:
Az sosem baj, ha a mackósabb férfiakat szereted. Mindenkinek más az ízlése. :) Én is inkább egy kicsit teltebb lányokat szeretem.. tudjátok csak az első osztály párnázott!! :DDD Nagy mondás.. :D
2013. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Velem pont ez volt.

Azt jelezhette, hogy ki voltam éhezve egy kapcsolatra.

Most találtam egy fiút, aki telejsen normális, választékosan bezsél, komoly és tisztelettudó. Vele boldog vagyok és az eddigi férfiak iránt érzett vonzalmam teljesen elszállt

Csak idő kérdése és kinövöd

2013. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát oké:) majd meglátjuk
2013. szept. 25. 15:06
 14/14 anonim ***** válasza:
majd leszel te is 35-44 éves :D
2013. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!