Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetetk miért van az,...

Szerintetetk miért van az, hogy a fiú képesek vonzódni renget lányhoz, nekik nem is kell tökéletes külsejű lány sokszor, ellenben a lányok csak a tökéletes vagy a társadalomból kitűnő külsejű (például néger) fiúkra buknak csak?

Figyelt kérdés
Már gondoltam arra is, hogy teletömöm magam pc-vel meg tetkókkal,meg a fülembe is ilyen kitágítós vackot teszek, hogy észrevegyenek úgy a lányok, persze ehhez pénz is kéne előbb. :D Néger nem akarok azért lenni, büszke vagyoka fehér színemre. ^^
2013. szept. 22. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Á hidd el, nem egy példát láttam ebből fiúban is, mindkét nem csak a saját helyzetét látja át, ezért teszel ilyen ostoba kijelentéseket. Amúgy a fültágító valami rohadt undorító.
2013. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyilván fiúban is van példa ilyesmire, de fiúk közül legalább nem mindenki ilyen.
2013. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lányok közül sem. Csak tovább kéne látnotok az orrotoknál.
2013. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
KÚKIMONSZTÁÁÁDÁBSZTEPAHHH!!!!
2013. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#13 Majd ha látok ellenpéldát, elhiszem. Több mint 10 év alatt (amióta aktívan próbálkozom) nem sikerült.
2013. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én láttam már nem egyet, az hogy te nem, az egyéni szociális probléma.
2013. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar. Főleg egy névtelen fórumon.
2013. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos van igazság abban,amit a kérdező felvet, jó nem a négeres része gondolok.. Sajnos, ha alacsony vagy értsd: kb 170cm v alatta, akkor alapból esélytelen vagy a nők 80-90%-nál, még az alacsony <160cm-es nők körében is. Én sajnos ekkora vagyok, és az arcra sem vagyok helyes.. Tudnék én is történetek tucatjait mesélni, hogyan koptattak le a nők (nem a műkörmös csücsörítős tükörbe-pózolósokra gondolok, azokra alapból nem hajtok).. Aki nincs benne, az nem érti meg ezt. Svédországban csináltak kutatást arról, hogy megmérték az öngyilkosságot elkövetett férfiak testmagasságát, és néhány kivételtől eltekintve az alacsony kategória 165-175cm dominált.. Amúgy nem lepődtem ezen meg.. A nők kerülik az alacsony férfiakat, sok esélyt sem ad, még akkor is ha te a legrendesebb egyén vagy.. Az meg csak porhintés és lekoptató duma, hogy próbálkozz alacsonyaknál.. Volt itt gyakorin egy kérdés, ahol egy 166cm-es srác kérdezte nőket/lányokat különböző testi tulajdonságokról.. Volt benne az is, hogy alacsony/magas. Kb 50-en válaszolták meg, ebből 2 nő írta, hogy ő neki jó lenne az alacsony is. Nem érdemes tovább folytatni, ez magáért beszél.
2013. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!