Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetetk miért van az,...

Szerintetetk miért van az, hogy a fiú képesek vonzódni renget lányhoz, nekik nem is kell tökéletes külsejű lány sokszor, ellenben a lányok csak a tökéletes vagy a társadalomból kitűnő külsejű (például néger) fiúkra buknak csak?

Figyelt kérdés
Már gondoltam arra is, hogy teletömöm magam pc-vel meg tetkókkal,meg a fülembe is ilyen kitágítós vackot teszek, hogy észrevegyenek úgy a lányok, persze ehhez pénz is kéne előbb. :D Néger nem akarok azért lenni, büszke vagyoka fehér színemre. ^^
2013. szept. 22. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Na most inkább elmegyek a boltba, mert elegem lett ebből a sok xarból.
2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nemsokat fognak segiteni hidd el de felőlem csináld csak amugy ottvannak azok a normális csajok csak nem veszed észre őket hogy miért azt rádhagyom :D
2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Téged egy kályhába kéne beültetni. Akkor szép színed lenne.
2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

még sose láttam "tökéletes" fiút, mégis volt elég hosszú ideig barátom, aki nem is volt tömegből kitűnő...

sőt, folytatom: 168 cm


mégis szerettem... pedig nem vagyok valami ocsmány 'akinek csak ez jutott', csak szimplán figyelt rám... durva, mi?


képzeld, vannak még ilyen lányok...

2013. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 ASOT ***** válasza:
Ha már elmész boltba, hoznál egy öngyújtót? Mert már nem jó. És gyufa is kifogyóban van.
2013. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Most akkor szeretnék elmondani neked, meg a sorstársaidnak egy igen őszinte dolgot, és remélem, hogy hasznosnak találjátok, megszívlelitek, és ehhez mérten változtattok majd a hozzáállásotokon. Te, meg még nagyon sok hozzád hasonló azt hiszi, azért nincsen barátnője, mert nem néztek ki elég jól, "rendes srácok" vagytok, esetleg kicsit kockák, vagy visszafogottak. Őszintén szeretném veletek tudatni, hogy az esetek 98%-ában azért nincs csajotok, mert függetlenül attól, hogy ti magatokat esetleg "rendes és kedves" srácnak tartjátok, valójában hatalmas s-ggfejek vagytok. Remélem így ez érthető.
2013. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Mivel gondolom fiú vagy,a fiúkat ismered jobban,azért mondod. Én lányként fordítva ugyanezt el tudom mondani. Egyébként szerintem az értékrend nem nemtől függ,hanem attól,milyen körökben mozog az illető. Az érzelmileg tahóbb rész mindig felnyomta maxra az igényeit,közben negyedét se nyújtani a másiknak,mint amit elvár,aki meg kicsit kulturáltabb,az tudja,mire vágyik,és az alapján állítja fel az értékrendjét-mérlegelve a fontosabb(átlalában belső) és a kevésbé fontosabb(külső) tulajdonságokat. Ennyi. Bocsi,de kicsit kezd irritálni,hogy a lányok el vannak hordva minden felszínes,érzéketlen embernek,mintha nem is tudom,mit tettek volna. Tessék normális csajnak normálisan udvarolni,nem olyanok után futni,akiről szinte lerí,hogy a külsőre megy és iszonyatos elvárásai vannak.

17l

2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Mert a lányok sokkal válogatósabbak és felszínesebbek, mint a fiúk. Nekik státusszimbólumnak számít, h milyen pasijuk van. Átlagos v csúnya pasival nem szívesen szégyenítik meg magukat.
2013. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kèrdezö, tehàt szerinted a fèrfiak 85%-ának nincs nöje vagy csak szánalomból vannak velük? Ah, már kedvem sincs vitázni veletek, legyen igazad, mi meg hadd èljünk boldogan ès szerelmesen :D Te szenvedj csak!
2013. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!