Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első találkozás, első csók....

Első találkozás, első csók. Adnátok pár tippet a folytatáshoz? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnap este egy haverom 18-án voltam. Az unokatesom bemutatott egy elképesztően szép csajnak, akiről később megtudtam hogy nagyon tetszek neki. Beszélgettünk, sokat mesélt, kérdeztem; kérdezett, kimentünk sétálni, ő kezdeményezte a sétát.


Kint "véletlenül" hozzáért a kezemhez és éreztem, hogy hideg volt neki, megfogtam és magam mellé szoritottam, majd egy kis parkba érve megtörtént az első csók és aztán csókolózás lett belőle ami kb 5 percig tartott.


Ezután vissza mentünk és lassan el is búcsúztunk és haza mentünk mindketten. Reggel felhívtam, aranyos volt nagyon.


Most 2 napig nem írok neki, nem hívom és aztán elhívom egy sétára a városba,- parkba.


Szeretném komolyabbra fordítani a kapcsolatot, szerintetek mit tegyek? Voltatok már így? Elmesélitek a Ti történeteket? Hogy lett a randizásból párkapcsolat?



2013. szept. 22. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
nezel ki jol legyel gazdag semmi mas nem szamit.
2013. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha két napig nem írsz neki szerintem megijeszted :/ egy lányt nagyon el tud bizonytalanítani ha úgy érzi csak egy könnyű kis kaland volt a buliban. éreztesd vele hogy szeretnél többet és komolyan a szándékaid

ha nagyon cuki akarsz lenni akkor bókolj meg kérdezgesd sokat :) légy figyelmes meg udvarias és el lesz bűvölve :)

2013. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez de aranyos :)
2013. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!