Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írtam neki de nem reagált,...

Írtam neki de nem reagált, élőben még lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Írtam egy lányra facebookon akit csak látásból ismerek,nem írt vissza de látta hogy írtam. Szerintetek jövőhéten megyünk bulizni és ő is kint lesz megpróbáljam élőben is?(Csak jobb mint interneten,eddig nem volt lehetőségem oda menni hozzá.)

2013. szept. 22. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos nem nezel ki eleg jol. marpedig ha igy van akkor eloben se lesz tobb sikered. kenytelen vagy alabb adni joval mint ahogy te kinezel csajban mert ugy talan eleg a kulsod vagy marad az h felsznosz es keresel eleg penzt es akkor megkapsz jobb noket is.
2013. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Látta: ekkor + akkor" - tehát le se sza rja!
2013. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám,hogy nem nézek ki elég jól sőtt..
2013. szept. 22. 16:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkitől azt hallom vissza, hogy tetszem a lányoknak , meg minden de nekem eddig egy év alatt 2 lány jött be mind kettő alig reagált esélyt sem adott(és nem ilyen hű de jó nőkről van szó)
2013. szept. 22. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Ádám, te vagy az?
2013. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod a nevem?Nem.
2013. szept. 22. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok, elég válogatós lehetsz, ha te tetszel a lányoknak, de neked 1 év alatt mindössze 2 jött be! Én 3 hónapon belül minimum találkozok annyi olyannal, aki bejön külsőre!
2013. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt nem is értem.

Aki nekem bejön, én arra sose mondanám, hogy "és nem ilyen hű de jó nőkről van szó". Számomra ő nyilván az lenne, azért jönne be.

2013. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kérdés tárgytalan már szarok rá!:D
2013. szept. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!