Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiút, szoktunk...

Megismertem egy fiút, szoktunk chatelni, egyszer kétszer találkozni a suliban. Lépjek megint én, vagy várjak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút

És nagyon tetszik. A baj az, hogy még nyáron volt és csak chateltünk, az első találkozás után

A suliban nekem kell az ő terméhez mennem, ha akarok valamit, mert külön emeleten vagyunk és lesérült a térde

SUli kezdete óta kb 3szor látogattam meg és 2szer ebédeltünk együtt(nem csak 2-en, hanem barátokkal együtt)-(Tudom fejből az órarendjét és én is akkor megyek ebédelni, amikor ő)

És teljesen megkergültem tőle mostanság. Állandóan csak rá gondolok, éjszaka felkelek kb 3kor és 5ig álmodozom, hogy mi-mindent csinálhatnánk, programokat, vagy csak beszélgetnénk stb vagy csak egyszerűen az arca jár a fejemben

Kedden volt az egyik alkalom, hogy vele ebédeltem és mikor ő balra, én jobbra mentem, megemlítette, hogy egyszer a suliba leülhetnénk teázni(közös emlék a teázás)

Azóta semmi hír róla.

Vittem neki sütit, amit én sütöttem, délután megkérdezte, hogy miért vittem stb

Nagyon félénk, így nem tudom, mit gondol rólam.

Ha véletlen bármi pozitívat írok róla chatelés közben, mondja, hogy ne csináljam, mert zavarba jön és nem tudja kezelni (kb 8szor írtam rá én és 3szor ő rám)


Nem tudom, mit gondolhat

Felejtsem el, vagy várjak, vagy lépjek én?

A teázást jövő hétre ebszéltük meg. Kérdezzek rá? vagy hagyjam, míg ő hozza fel a témát?


Ő 18 éves, én 16


Elmondtam a tüneteimet a bátyámnak és ő azt mondta, hogy ez a szerelem. Tényleg?


Bocsi, kicsit hosszú lett a leírás

Heti egyszer szakkörön találkozom Vele, de ezen a héten valaki közénk ült, így nem tudtunk beszélgetni. (szerdán)


2013. szept. 21. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy. Szerintem fél hogy mi van ha nem írsz vissza? A teázásnál mondd el neki hogy mit érzel.
2013. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy szerintem ő is érez irántad valamit. Remélem sikerrel jársz :)

1# voltam

2013. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!