Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy sportoló srácot mennyire...

Egy sportoló srácot mennyire befolyásol, ha a csaj is ugyanazért a sportért van oda?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki egy még nem eléggé elterjedt sportban jeleskedik,bajnokságokat nyer,nem csak az országban,hanem világszerte.:) Alkalmam lesz megismerni őt. Én is oda vagyok ezért a sportért,és elég jó is vagyok benne,bár én csak nemrég kezdtem. Az országban csak pár lány űzi ezt a sportot. Akkor ez előnyt jelent a többi lánnyal szemben? :D Mert ha belegondolok...engem is jobban érdekel Ő,mint egy olyan srác,aki mást sportol. Természetesen ez még nem jelenti azt,h személyes találkozás után is tetszeni fog és érzelmek is kialakulnak,de nálam mindenképp előnyt jelent,hogy ő jó ebben a sportban.

20/L


2013. szept. 21. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy. De végül úgy is az összhatás győz! Szóval ha más téren is bejössz neki, jó lesz az.
2013. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen sportról van szó?:D Amúgy szerintem örülni fog, hogy te is odavagy azért a sportért.
2013. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik sport ez? Amúgy nyilván előny, mert máris van közös téma/időtöltés.
2013. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval te azt kérdezed, ŐT mennyire befolyásolja. Mi azt honnan tudjuk?
2013. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem szumósok vagytok :D
2013. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát mi a barátommal úgy jöttünk össze tulajdonképpen hogy együtt edzettünk és rájöttünk mennyire kedveljük a másikat :D Ő az ügyesebb mert régebb óta csinálja és le szokott esni az álla mikor látja hogy mennyit fejlődök mellette :D

19/L

2013. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!