Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú a...

Nagyon tetszik egy fiú a suliból. Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

9.es vagyok,ő pedig 11.es. Nagyon tetszik,annyit figyelem,a beszédét a gesztusait meg a testartásait..fuu de hülyén hangzik XD szóval beleestem,de nagyon.:A

Az a probléma hogy nem tudom a nevés :S komolyan..a tavalyi sulis évkönyből az osztálya alatti névsorból rákerestem facebookon az össze fiura de nem találtam meg. szerintme nincs fenn képe.

Arra gondoltam hogy odamegyek hozzá és megmondom neki hogy tetszik,de az kicsit fura lenne,ki tudja van-e barátnője..

Meg amugyis..lány kezdeményezzen?

Már álmodtam is róla. Nagyon tetszik,mit csináljak??



2013. szept. 21. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kommunikálj vele (?)
2013. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
itt a pelda a noi felszinesegre!!!! nem tud rola semmit de szerelmes a kulsejebe. ennyit a lepontozo majmokrol.
2013. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Menj oda hozzá, ismerkedj vele:) kezdj el beszélgetni, keressetek közös témát, de kezd úgy, hogy oda mész hozzá, megismerkedsz vele, megkérdezed, mi a neve...stb:D

jön az magától:) És...ha van barátnője, igaz kicsit gyerekesen hangszik, de próbálj 'jobb lenni' mint a barátnője:D(márha van is egyáltalán barátnője) kicsit nehéz...de ilyen ez a szerelem harcolni kell azért amit szeretnél! hát harcolj is:) Remélem segítettem, Sok sikert!!!! :DD

2013. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda, és mondd el neki, h tetszik neked! Másképp szinte biztos, h sose fogja megtudni, és nem lesz belőle semmi.
2013. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem,ez nem a női felszínességre példa.A férfiak is ugyanúgy felszínesek,semmi köze a nemhez,ez a mai társadalom...Ezt el kell fogadni :D
2013. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mondom hogy figyelem..egyfolytában. olyan édes mikor zavarba jön mikor észreveszi hogy nézem :DD

meg az egész emberkének olyan kisugárzása van hogy fu. először mikor megláttam lehet hülyén hangzik,de lefagytam.

és szerencsére ahogy látom nem tapadnak rá az emberek,mert max 1 haverjával láttam(már amennyire a folyosón látom)


a lényeg hogy imádom. :D lehet hogy felszínes vagyok,de totál belezúgtam.. jaa és +láttam egy olyan zenekaros pólóba amit imádok. ^^


De az milyen lenne már hogy egy ismeretlen csaj odamegy hozzá,hogy 'szia,nem ismerkedünk? tetszel'

nem az hogy nincs bátorságom de olyan hülyén nézne ki :S

Legalább a nevét tudnám értitek..meg ha meglenne a fb-ja.. legalább adhatnék neki 'apró jeleket' lájkok formájában :DD csak hogy ne váratlanul letámadjam a folyoson.

2013. szept. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!