Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket ez a dolog...

Fiúk! Titeket ez a dolog "megijesztene", vagy izgalmas lenne számotokra?

Figyelt kérdés

Szóval, tegyük fel, hogy megismertek egy lányt, szimpik vagytok egymásnak, aztán kiderül, hogy a lány még szűz, párkapcsolata sem volt soha, még nem is csókolózott. Ti hogyan reagálnátok erre?


A- Hagynátok az egészet, mert nem akartok "vesződni" egy ilyen lánnyal.


B- Örülnétek neki, hogy ilyen téren valószínűleg ti lesztek neki az elsők.


Kérlek azt is írjátok meg részletesebben, hogy miért azt az opciót választottátok. :) Ja, és 19-20 éves lányról beszélünk. :) Csak kíváncsi vagyok. :)



2013. szept. 20. 18:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

B azért is mert még nekem sem volt párkapcsolatom ed még nem is csókolóztam illetve szűz vagyok.

És egy ilyen lánnyal az életem is le tudnám élni ha belsőleg passzolnánk.

2013. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
21es nagyon ott van a válaszod :DD
2013. szept. 20. 21:51
 23/23 anonim ***** válasza:

Talán durvának érezheti valaki a megfogalmazást, de azt nem tudja megmagyarázni senki, hogy ha minden klappol, akkor a lány miért akar más kalandokat keresni? Nem mondom, hogy minden első kapcsolat így végződik, de a döntő többség igen.


Ezt a kérdést pont ma tették fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!