Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket zavar ha egy...

Lányok titeket zavar ha egy srác heges?

Figyelt kérdés
pattanásos voltam régen és maradt pár heg az arcomon hát speciel engem zavar de más mondta hogy annyira nem észrevehető és nem gáz de azért érdekelne a véleményetek

2013. szept. 19. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz: nem, egyáltalán nem, főleg, hogy nekem is van pár lányként.


Viszont ha ennyire zavar vannak olyan bb krémek, amik kifejezetten pasiknak vannak. Kevésbé látszódnak a hegek. Csak nagyon közelről látszik (hacsak nem kensz fel túl sokat), hogy van valami az arcodon, mármint a krém. Illetve egy idő után halványítja is a hegeket, mert az eredeti funkciója a műtéti hegek halványítása/eltüntetése volt. :)


[link]

[link]

[link]


Nézd meg szín alapján melyik lenne neked jó, van az oldalon táblázat és ha elborzaszt az ára, akkor pl ebayen olcsóbban hozzá lehet jutni, ugyanúgy eredeti verzióhoz ha jól nézelődsz, illetve nekem egy ilyen tubus (persze a női verzió) 1- 1,5 évig kitartott hétköznapi használat mellett :)


23 N


Ui.: Nem, nem ciki a megfelelő arcápolás vagy hidratálókrém használat fiúként se. Persze csak amíg nem nyúlod le a barátnőd cuccait. :)

2013. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!