Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki tetszik....

Van egy fiú, aki tetszik. Miről beszélgessek vele, hogy fel keltsem fel az érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk ,de ő 11.-es ..én pedig 8 szóval... :| Bejelöltem face-n..megkérdeztem hányadikas(tőlem nem kérdezte vissza :c), aztán megkérdeztem ,hogy így látásból ismerőős vaagyok e gondolom nem .. írta is h nem..:/ éés itt megakadt a beszélgetés.. tudnátok vmit mondani,h mit írjak neki...? 14/L

2013. szept. 19. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

fosik rád.

de buta is vagy, elég ha ránézünk a kulcsszavakra...

2013. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

en is 8.os vagyok es 11 es a baratom:)! amikor 6 os voltam ,o 9 volt.Szinte 1 es fel eve vagyunk egyutt.


Ha o egy meno fiu,es 17 eves nem fog rad nezni hacsak nemvagy egy ribi:(( sajnos ez igy megy..

De viszont ha facebookon probalsz ismerkedni akkor ne remelj sokat ..Ha egy suliba jartok akkor mondjuk szunetben oda mehetnel hozza vagy ha lenne ismerosod az o osztalyodbol tobbszor loghatnal korulotte.A lenyeg hogy nee facebookon ismerkedjetek!!

2013. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!