Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalom hiányos vagyok,...

Önbizalom hiányos vagyok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban (11.-es vagyok, gimi), akinél nem csak azt érzem, hogy tetszik, annál több. Találkozgattunk párszor. Mostanában csak fészen dumálunk, suliban nem is beszélünk. Mindig elhatározom, hogy odamegyek, de általában mindig ott van egy barátja. Ha nagyon néha egyedül is van, akkor is csak mondogatom, hogy majd holnap..

2013. szept. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudunk.
2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
segíts magadon, isten is megsegít
2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok segíteni, hagyjál!
2013. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Segitsek? Helyetted odamegyek es megmondom neki hogy tetszik maskepp nem lehet segiteni:/
2013. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha találkoztok, beszélgettek, akkor nyilván szimpi vagy neki. Lépj. Valószínű ő is azt várja. Ha sokáig nem csinálsz semmit, azt fogja érezni, hogy közömbös vagy iránta. Mosolyogj rá, hívd odébb a barátaitól, kérj egy randit és légy önmagad.
2013. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarok rosszat, de szerintem Házi nyulra ne lőj.
2013. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy nem lesz témánk, és csak nézzük egymást.. Mert tudom, ő is zavarban van előttem (ezt megmondta nekem), ezért félek, nekem kéne többet beszélnem, de stresszelve nem megy. Fészen tök jól elbeszélgetünk, nevetgélünk, amikor múltkor elhívtam randira, akkor is minden jó volt, csak suliban van ez..
2013. szept. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!