Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánynak megfogom a...

Ha egy lánynak megfogom a kezét és hagyja csak?

Figyelt kérdés

Ha egy lánynak megfogom a kezét és hagyja csak nem engedi,hogy összekulcsoljam az újjainkat,hanem ökölbe szorítja az mit jelent?Jelentheti azt is,hogy fázott akkor?Lehet naívnak gondoltok,de próbálok nem a legrosszabra gondolni.

24\f 24\L


2013. szept. 16. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fázna a keze az lenne a racionális döntés ha megfogná a tiédet
2013. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
passz,nem tudom
2013. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a kezem "ökölben" van, és úgy fogja meg a párom. Olyankor azt érzem, hogy a "hatalmas" kezével átfogja az én "kis" kezem.

Máskor pedig szimplán csak összekulcsoljuk a kezeink. Szóval semmit rosszat nem jelent, csak szokás. Ha nem akarná, hogy megfogd a kezét, akkor szimplán tiltakozna.

2013. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok. És még akkor szoktam így tenni, ha elfelejtettem a körmeim ápolását, és szégyellem a kinézetüket. De inkább az szokott előfordulni, amit a 3. válaszban írtam.
2013. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!