Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találhatnék olyan...

Hogyan találhatnék olyan valakit, akit az is érdekelne, hogy én ki vagyok és nem csak a szexet akarja?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek eltávolodni az engem körülvevő emberektől...igazából nem tudok beszélgetni senkivel. Aki eddig mindig mellettem állt, most igazából már nem figyel rám. Persze megvan az oka is, aminek örülök, hogy neki jobb lett...csak emellett azt hittem, hogy nem a mi barátságunk rovására fog menni:(

A barátommal pedig nem igazán sikerül dűlőre jutnunk:( Nagyon úgy érzem hogy lassan vele is vége lesz. Nem tudunk beszélgetni, nem csinálunk már mást csak dgunk...és ettől kezdek kikészülni, mert ellent sem tudok mondani neki, hiába én nem szeretnék:(


Az a gond emellett hogy nem az a baj, hogy valami fontosat nem tudok elmondani, hanem szimplán mesélni valakinek arról, hogy mi történt velem aznap, vagy ilyesmi...szimplán csak beszélgetni:( Mert hiába volt bármi az csak magamban lett és ez így őrjítő, még akkor is ha az alapból nem lenne egy rossz dolog...de egyedül lenni a jó dolgokkal is rossz:(


2013. szept. 16. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég silány egy kapcsolatod lehet. Be is diliznék, ha semmi másról nem szólna az egész, mint a szexről. Természetesen nagyon fontos, de emellett még rengeteg másról is szól: közös élményekről, programokról, örömökről, néha sajnos bánatokról is, de ezeken együtt könnyebb túllendülni.
2013. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenki azt a szerelmet viszonozza, amit megkap :) Ha észrevetted magadon, hogy eltávolodsz az emberektől, benned van a hiba. A barátodnak igaz vissza kéne húzni, de lehet nem tudja hogyan, vagy nem érdekli. Neked kell tudnod. Ha nem vagy boldog tégy ellene.

Amúgy a kérdésedre a válasz, hogy a kisugárzásod dönti el.

2013. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát tényleg baj van én az összes gyerekkpri barátommal nagyon jól elvagyok ha összefutunk nagyritkán bazamegyek és mindent meg tudok velük osztani nem távolít el minket ha nekik van kapcsolatuk vagy nekem sőt van h egy hónapban egyszer beszélek velük mégis minden jó :)

......a barátoddal beszéld meg hátha jobban oda fof rád figyelni ezentúl, ha meg beszélgetni akarsz akár itt anonim oldalom tudsz a legjobban, akár privátot is írhatsz ha szeretnél :)

2013. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21f Kaposvár
2013. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!