Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tudja a pasi hogy bejön...

Ha tudja a pasi hogy bejön nekem, és elkezdte nekem nyomatni a csajozós szövegét annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Azelőtt nem törődött velem, de most hirtelen nagyon kedves lett. Ismerősnek jelölt facen és váltottunk pár levelet. Ilyen nagyon kis nyalizós levelei voltak "úgy érzem veled nagyon jókat tudnék beszélgetni, sajnálom hogy ritkán van rá lehetőség" meg ilyen nyalizós csajozós dolgokat. Ha nem ismerném hogy mindenkinek udvarol örülnék, de tudom hogy nem érdeklem. De akkor minek írt ilyen dolgokat?
2013. szept. 15. 20:25
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Meg akar kapni egy éjszakára.
2013. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert már bunkóságnak tartják a nők ha azt írják nekik a férfiak hogy "meghajtom bébi a kerek segged"
2013. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De eddig le sem tojta hogy mi van velem, hogy ki vagyok stb. aztán most hopp, elkezdte mondogatni a szövegeit. Eddig nem is vett engem figyelembe.
2013. szept. 15. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán mert nála nem úgy működik a szerelem hogy hopp meglátott, és egyből rózsaszín köd effektus...

Egyébként meg mibajod van azzal hogy udvarol neked? Ha már te képtelen vagy erre, legalább örülj neki hogy érdekled őt... :@

2013. szept. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!